Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY MAŁOGOSZCZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY MAŁOGOSZCZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Małogoszcz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2872857
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRODO4182
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe39093
Ikona - strzałka prawaDodatek osłonowy2019
Ikona - strzałka prawaPreferencyjny zakup węgla808
Ikona - strzałka prawaDodatek węglowy1477
Ikona - strzałka prawaPetycje i wnioski9798
Ikona - strzałka prawaPetycje kierowane do Rady Miejskiej4351
Ikona - strzałka prawa20163207
Ikona - strzałka prawa20171714
Ikona - strzałka prawa20181570
Ikona - strzałka prawa20193478
Ikona - strzałka prawa20202992
Ikona - strzałka prawa20212677
Ikona - strzałka prawa20221396
Ikona - strzałka prawaRejestr Petycji kierowanych do Burmistrza4799
Ikona - strzałka prawa20172549
Ikona - strzałka prawa20181662
Ikona - strzałka prawa20195372
Ikona - strzałka prawa20201883
Ikona - strzałka prawa2022829
Ikona - strzałka prawaWnioski446
Ikona - strzałka prawa2022441
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne6579
Ikona - strzałka prawaProgram Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2021-20262074
Ikona - strzałka prawaWykonanie dokumentacji projektowej: Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na rynku – Placu Kościuszki w Małogoszczu.”1472
Ikona - strzałka prawaKonsultacje Społeczne dotyczące projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutów sołectw gminy Małogoszcz oraz statustów osiedla Nr 1 i Nr 2 Miasta Małogoszcz1725
Ikona - strzałka prawaStrategia Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Jędrzejowa dla Gmin: Jędrzejów, Małogoszcz, Sobków do roku 20301333
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Ponadlokalnego dla Gmin: Chęciny, Łopuszno, Małogoszcz, Piekoszów i Sobków do roku 2030357
Ikona - strzałka prawaPunkt potwierdzający profil zaufany ePUAP2251
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy7692
Ikona - strzałka prawa20183445
Ikona - strzałka prawa20193325
Ikona - strzałka prawa20202258
Ikona - strzałka prawa20211132
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 2020-202320233
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO75652
Ikona - strzałka prawaElektronicza Skrzynka Podawcza (ESP)11515
Ikona - strzałka prawaElektroniczny obieg dokumentów6383
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna Pomoc Prawna6418
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia196081
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia Wojewody Świętokrzyskiego9203
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne od 2021 roku12626
Ikona - strzałka prawaPostępowania powyżej 130 tys. zł26487
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia dotyczące zamówienia dla których nie ma obowiązku stosowania ustawy PZP355
Ikona - strzałka prawaPostępowania do 130 tys. zł22649
Ikona - strzałka prawaPlany postępowań o udzielenie zamówienia publicznego2461
Ikona - strzałka prawaPlany postępowań3312
Ikona - strzałka prawaAktualizacja planu postępowań2365
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa3644
Ikona - strzałka prawaPrzetargi do 2021 r. - archiwum234781
Ikona - strzałka prawa2020 rok18086
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień 20204205
Ikona - strzałka prawaPrzetargi32229
Ikona - strzałka prawaInformacja z otwarcia ofert10635
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów9735
Ikona - strzałka prawaZawarte umowy5184
Ikona - strzałka prawa2019 rok9789
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień 20194440
Ikona - strzałka prawaPrzetargi23290
Ikona - strzałka prawaInformacja z otwarcia ofert13271
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów12888
Ikona - strzałka prawaZawarte umowy6629
Ikona - strzałka prawa2018 rok10907
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień 20184923
Ikona - strzałka prawaPrzetargi30586
Ikona - strzałka prawaInformacja z otwarcia ofert15700
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów15865
Ikona - strzałka prawaZawarte umowy7699
Ikona - strzałka prawa2017 rok11049
Ikona - strzałka prawaPrzetargi32254
Ikona - strzałka prawaInformacja z otwarcia ofert11835
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów14325
Ikona - strzałka prawaZawarte umowy6734
Ikona - strzałka prawa2016 rok12310
Ikona - strzałka prawaPrzetargi41034
Ikona - strzałka prawaInformacja z otwarcia ofert4496
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów22226
Ikona - strzałka prawaZawarte umowy10736
Ikona - strzałka prawa2015 rok19528
Ikona - strzałka prawaPrzetargi103229
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów22617
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy14652
Ikona - strzałka prawa2014 rok14081
Ikona - strzałka prawaPrzetargi37839
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów22756
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy18178
Ikona - strzałka prawa2013 rok16002
Ikona - strzałka prawaPrzetargi43617
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów30348
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy20342
Ikona - strzałka prawa2012 rok13518
Ikona - strzałka prawaPrzetargi32738
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów21519
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy15968
Ikona - strzałka prawa2011 rok15096
Ikona - strzałka prawaPrzetargi40452
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów28676
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy21217
Ikona - strzałka prawa2010 rok41141
Ikona - strzałka prawaPrzetargi130956
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów27194
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy17997
Ikona - strzałka prawa2009 rok14983
Ikona - strzałka prawaPrzetargi45314
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów25424
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy20181
Ikona - strzałka prawa2008 rok11978
Ikona - strzałka prawaPrzetargi37582
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów17407
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy15031
Ikona - strzałka prawa2007 rok7572
Ikona - strzałka prawaPrzetargi36944
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów18507
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy11696
Ikona - strzałka prawa2006 rok3416
Ikona - strzałka prawaPrzetargi17444
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów7367
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy2589
Ikona - strzałka prawa2005 rok3436
Ikona - strzałka prawaPrzetargi12845
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów5892
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy2590
Ikona - strzałka prawaZapytania Ofertowe do 30 tys. euro do 2021 r. - archiwum15146
Ikona - strzałka prawa201931915
Ikona - strzałka prawa202099012
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 201910769
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20211873
Ikona - strzałka prawaSkład Gminnego Biura Spisowego1445
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o naborze na rachmistrza2438
Ikona - strzałka prawaInformacja NSPiLM 20211056
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 2020 w dn. 28.06.2020r.3473
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza2757
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia4359
Ikona - strzałka prawaZgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych3006
Ikona - strzałka prawaAkty prawne2475
Ikona - strzałka prawaInformacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych2515
Ikona - strzałka prawaMateriały szkoleniowe dla Obwodowych Komisji Wyborczych1203
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych2314
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu3265
Ikona - strzałka prawaZawiadomienie Burmistrza Miasta i Gminy Małogoszcz dotyczące sporządzenia i udostępnienia spisu wyborców2114
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20202299
Ikona - strzałka prawaSkład Gminnego Biura Spisowego1863
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o naborze na rachmistrza2662
Ikona - strzałka prawaInformacja PSR1382
Ikona - strzałka prawaRejestr Żłobków i Klubów Dzieciecych10580
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji kultury6348
Ikona - strzałka prawaDziennik Ustaw0
Ikona - strzałka prawaMonitor Polski0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego13377
Ikona - strzałka prawaEwidencja obiektów turystycznych Gminy Małogoszcz2004
Ikona - strzałka prawaNagrywanie przychodzących rozmów telefonicznych1575
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaStatus prawny19090
Ikona - strzałka prawaOrgany gminy28745
Ikona - strzałka prawaRada Miejska37414
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miejskiej20538
Ikona - strzałka prawaPlany pracy komisji Rady Miejskiej2683
Ikona - strzałka prawaPosiedzenia Rady Miejskiej14164
Ikona - strzałka prawaProtokoły43117
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010-201430392
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-201823561
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-202313510
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań radnych1705
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-202313561
Ikona - strzałka prawaPorządek obrad41468
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010-201428912
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-201821689
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-202314188
Ikona - strzałka prawaPlany pracy i sprawozdania Stałych Komisji Rady Miejskiej6635
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna27702
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. budżetu, finansów i planowania32641
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. rolnych i ochrony środowiska27684
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. bezpieczeństwa publicznego i ochrony przeciwpożarowej29373
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. zdrowia, oświaty i kultury29058
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. skarg, wniosków i petycji327
Ikona - strzałka prawaPosiedzenia Stałych Komisji Rady Miejskiej6910
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna27031
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. budżetu, finansów i planowania54769
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. rolnych i ochrony środowiska55395
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. bezpieczeństwa publicznego i ochrony przeciwpożarowej54949
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. zdrowia, oświaty i kultury51341
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań2060
Ikona - strzałka prawaRejestr interpelacji i wniosków Radnych Rady Miejskiej3228
Ikona - strzałka prawa2020 rok4206
Ikona - strzałka prawa2022 rok304
Ikona - strzałka prawaBurmistrz15989
Ikona - strzałka prawaWładze gminy32596
Ikona - strzałka prawaBurmistrz16325
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z działalności Burmistrza25405
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006-201029157
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010-201426096
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-201819089
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-202310334
Ikona - strzałka prawaSekretarz12681
Ikona - strzałka prawaSkarbnik11457
Ikona - strzałka prawaRejestry i ewidencje20874
Ikona - strzałka prawaReferaty i ich kompetencje29017
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy12604
Ikona - strzałka prawaReferat inwestycji, projektów strukturalnych i promocji3154
Ikona - strzałka prawaReferat ochrony środowiska, rolnictwa, gospodarki przestrzennej i nieruchomości3184
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego15113
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowiska pracy i ich kompetencje27349
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. Dowodów Osobistych9216
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. Zarządzania Kryzysowego, Powszechnego Obowiązku Obrony i OC9687
Ikona - strzałka prawaRadca Prawny10895
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska2756
Ikona - strzałka prawaInformatyk9387
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. Funduszu Alimentacyjnego i Dodatków Mieszkaniowych9071
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. świadczeń wychowawczych2252
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. Świadczeń Rodzinnych8742
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. organizacyjnych, obsługi rady i komisji7833
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. działalności gospodarczej1592
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. sekretariatu8855
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawę w Urzędzie?20358
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste25907
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe18142
Ikona - strzałka prawaPomoc dla przedsiębiorców w związku z epidemią koronawirusa COVID-192322
Ikona - strzałka prawaDodatek Energetyczny5967
Ikona - strzałka prawaFundusz Alimentacyjny6564
Ikona - strzałka prawaProgram Rodzina 500+6773
Ikona - strzałka prawaProgram wparcia kobiet w ciąży i rodzin "Za życiem"2936
Ikona - strzałka prawaProgram Dobry Start4005
Ikona - strzałka prawaOświata, kultura i sport28740
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne36258
Ikona - strzałka prawaDodatek osłonowy800
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego47696
Ikona - strzałka prawaGospodarka Komunalna38525
Ikona - strzałka prawaGospodarka Nieruchomościami i Zarząd Mieniem32257
Ikona - strzałka prawaGospodarka Przestrzenna, Inwestycjie i Promocja Gminy50488
Ikona - strzałka prawaEwidencja Ludności i Ochrona Środowiska8534
Ikona - strzałka prawaEwidencja Ludności42877
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska26164
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy8768
Ikona - strzałka prawaPodatki35434
Ikona - strzałka prawaDziałalność gospodarcza24227
Ikona - strzałka prawaZezwolenia i licencje17858
Ikona - strzałka prawaPomoc dla niepełnosprawnych2720
Ikona - strzałka prawaKontrole12152
Ikona - strzałka prawa20144159
Ikona - strzałka prawa20153463
Ikona - strzałka prawa20163706
Ikona - strzałka prawa20171671
Ikona - strzałka prawa20181715
Ikona - strzałka prawa20191811
Ikona - strzałka prawa202078
Ikona - strzałka prawa202182
Ikona - strzałka prawa2022101
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 1/057127
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 2/056534
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 3/057684
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 4/058897
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 5/056807
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 6/058810
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 7/059055
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 1/065951
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 2/065846
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 3/065899
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 1/075848
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 2/076209
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 1/087375
Ikona - strzałka prawaGminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych47745
Ikona - strzałka prawaSkład Osobowy GKRPA6002
Ikona - strzałka prawaPunkt konsultacyjny7053
Ikona - strzałka prawaKlub abstynenta8077
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników56439
Ikona - strzałka prawaSłużba przygotowawcza13767
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o naborze pracowników / Konkursy381896
Ikona - strzałka prawaLista kandydatów na pracowników177199
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie wyników naboru157116
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy17243
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny Urzędu21940
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej Kadencja 2002-200612651
Ikona - strzałka prawaSesja 1/0211654
Ikona - strzałka prawaSesja 2/0219993
Ikona - strzałka prawaSesja 3/0321548
Ikona - strzałka prawaSesja 4/0318286
Ikona - strzałka prawaSesja 5/0317887
Ikona - strzałka prawaSesja 6/0311279
Ikona - strzałka prawaSesja 7/037161
Ikona - strzałka prawaSesja 8/0319681
Ikona - strzałka prawaSesja 9/0317541
Ikona - strzałka prawaSesja 10/0310335
Ikona - strzałka prawaSesja 11/0418087
Ikona - strzałka prawaSesja 12/049846
Ikona - strzałka prawaSesja 13/0414782
Ikona - strzałka prawaSesja 14/0413419
Ikona - strzałka prawaSesja 15/049027
Ikona - strzałka prawaSesja 16/048221
Ikona - strzałka prawaSesja 17/0417557
Ikona - strzałka prawaSesja 18/0420287
Ikona - strzałka prawaSesja 19/0519181
Ikona - strzałka prawaSesja 20/0512232
Ikona - strzałka prawaSesja 21/0511920
Ikona - strzałka prawaSesja 22/0514024
Ikona - strzałka prawaSesja 23/0520881
Ikona - strzałka prawaSesja 24/0511881
Ikona - strzałka prawaSesja 25/069429
Ikona - strzałka prawaSesja 26/0612115
Ikona - strzałka prawaSesja 27/065614
Ikona - strzałka prawaSesja 28/069414
Ikona - strzałka prawaSesja 29/069440
Ikona - strzałka prawaSesja 30/0611300
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej Kadencja 2006-201015366
Ikona - strzałka prawaSesja 1/0610668
Ikona - strzałka prawaSesja 2/0625413
Ikona - strzałka prawaSesja 3/0611507
Ikona - strzałka prawaSesja 4/0716457
Ikona - strzałka prawaSesja 5/0717432
Ikona - strzałka prawaSesja 6/0714105
Ikona - strzałka prawaSesja 7/0713195
Ikona - strzałka prawaSesja 8/0712485
Ikona - strzałka prawaSesja 9/0717332
Ikona - strzałka prawaSesja 10/0715354
Ikona - strzałka prawaSesja 11/0815491
Ikona - strzałka prawaSesja 12/0812960
Ikona - strzałka prawaSesja 13/0813069
Ikona - strzałka prawaSesja 14/0815131
Ikona - strzałka prawaSesja 15/088417
Ikona - strzałka prawaSesja 16/0822682
Ikona - strzałka prawaSesja 17/0815942
Ikona - strzałka prawaSesja 18/088397
Ikona - strzałka prawaSesja 19/0920358
Ikona - strzałka prawaSesja 20/0911456
Ikona - strzałka prawaSesja 21/0913201
Ikona - strzałka prawaSesja 22/0912263
Ikona - strzałka prawaSesja 23/0911322
Ikona - strzałka prawaSesja 24/0910392
Ikona - strzałka prawaSesja 25/0921971
Ikona - strzałka prawaSesja 26/0918855
Ikona - strzałka prawaSesja 27/1011986
Ikona - strzałka prawaSesja 28/109921
Ikona - strzałka prawaSesja 29/1012038
Ikona - strzałka prawaSesja 30/1012085
Ikona - strzałka prawaSesja 31/1011149
Ikona - strzałka prawaSesja 32/1015692
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej Kadencja 2010-201413433
Ikona - strzałka prawaSesja 1/109631
Ikona - strzałka prawaSesja 2/108457
Ikona - strzałka prawaSesja 3/1015503
Ikona - strzałka prawaSesja 4/1110962
Ikona - strzałka prawaSesja 5/1115027
Ikona - strzałka prawaSesja 6/1121285
Ikona - strzałka prawaSesja 7/1110315
Ikona - strzałka prawaSesja 8/1113784
Ikona - strzałka prawaSesja 9/1116982
Ikona - strzałka prawaSesja 10/1111487
Ikona - strzałka prawaSesja 11/1211280
Ikona - strzałka prawaSesja 12/1216727
Ikona - strzałka prawaSesja 13/129591
Ikona - strzałka prawaSesja 14/1217212
Ikona - strzałka prawaSesja 15/1221871
Ikona - strzałka prawaSesja 16/1213915
Ikona - strzałka prawaSesja 17/1217630
Ikona - strzałka prawaSesja 18/1219463
Ikona - strzałka prawaSesja 19/139503
Ikona - strzałka prawaSesja 20/1311798
Ikona - strzałka prawaSesja 21/1317233
Ikona - strzałka prawaSesja 22/138178
Ikona - strzałka prawaSesja 23/1312653
Ikona - strzałka prawaSesja 24/134801
Ikona - strzałka prawaSesja 25/134050
Ikona - strzałka prawaSesja 26/1316457
Ikona - strzałka prawaSesja 27/1318543
Ikona - strzałka prawaSesja 28/148536
Ikona - strzałka prawaSesja 29/1415428
Ikona - strzałka prawaSesja 30/148390
Ikona - strzałka prawaSesja 31/1414905
Ikona - strzałka prawaSesja 32/1410862
Ikona - strzałka prawaSesja 33/1412713
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej Kadencja 2014-201811225
Ikona - strzałka prawaSesja 1/145595
Ikona - strzałka prawaSesja 2/146634
Ikona - strzałka prawaSesja 3/1417711
Ikona - strzałka prawaSesja 4/1517407
Ikona - strzałka prawaSesja 5/1515811
Ikona - strzałka prawaSesja 6/1514149
Ikona - strzałka prawaSesja 7/158646
Ikona - strzałka prawaSesja 8/157496
Ikona - strzałka prawaSesja 9/1511420
Ikona - strzałka prawaSesja 10/1516690
Ikona - strzałka prawaSesja 11/1616181
Ikona - strzałka prawaSesja 12/164026
Ikona - strzałka prawaSesja 13/168894
Ikona - strzałka prawaSesja 14/1616408
Ikona - strzałka prawaSesja 15/1610553
Ikona - strzałka prawaSesja 16/1612615
Ikona - strzałka prawaSesja 17/1615463
Ikona - strzałka prawaSesja 18/174449
Ikona - strzałka prawaSesja 19/1715100
Ikona - strzałka prawaSesja 20/1711339
Ikona - strzałka prawaSesja 21/1711019
Ikona - strzałka prawaSesja 22/1712533
Ikona - strzałka prawaSesja 23/1712093
Ikona - strzałka prawaSesja 24/187679
Ikona - strzałka prawaSesja 25/1813216
Ikona - strzałka prawaSesja 26/183741
Ikona - strzałka prawaSesja 27/183028
Ikona - strzałka prawaSesja 28/1811847
Ikona - strzałka prawaSesja 29/1811709
Ikona - strzałka prawaSesja 30/184326
Ikona - strzałka prawaSesja 31/185200
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej Kadencja 2018-20239495
Ikona - strzałka prawaSesja I/183282
Ikona - strzałka prawaSesja II/184042
Ikona - strzałka prawasesja III/185824
Ikona - strzałka prawaSesja IV/187808
Ikona - strzałka prawaSesja V/199502
Ikona - strzałka prawaSesja VI/1910880
Ikona - strzałka prawaSesja VII/193439
Ikona - strzałka prawaSesja VIII/196425
Ikona - strzałka prawaSesja IX/199109
Ikona - strzałka prawaSesja X/1910788
Ikona - strzałka prawaSesja XI/192906
Ikona - strzałka prawaSesja XII/197051
Ikona - strzałka prawaSesja XIII/195434
Ikona - strzałka prawaSesja XIV/196136
Ikona - strzałka prawaSesja XV/208264
Ikona - strzałka prawaSesja XVI/205428
Ikona - strzałka prawaSesja XVII/204824
Ikona - strzałka prawaSesja XVIII/204275
Ikona - strzałka prawaSesja XIX/207418
Ikona - strzałka prawaSesja XX/204052
Ikona - strzałka prawaSesja XXI/205460
Ikona - strzałka prawaSesja XXII/216552
Ikona - strzałka prawaSesja XXIII/211533
Ikona - strzałka prawaSesja XXIV/211558
Ikona - strzałka prawaSesja XXV/215766
Ikona - strzałka prawaSesja XXVI/214465
Ikona - strzałka prawaSesja XXVII/213242
Ikona - strzałka prawaSesja XXVIII/211503
Ikona - strzałka prawaSesja XXIX/214186
Ikona - strzałka prawaSesja XXX/213022
Ikona - strzałka prawaSesja XXXI/212640
Ikona - strzałka prawaSesja XXXII/222972
Ikona - strzałka prawaSesja XXXIII/223329
Ikona - strzałka prawaSesja XXXIV/221112
Ikona - strzałka prawaSesja XXXV/221439
Ikona - strzałka prawaSesja XXXVI/221891
Ikona - strzałka prawaSesja XXXVII/221421
Ikona - strzałka prawaSesja XXXVIII/22435
Ikona - strzałka prawaSesja XXXIX/221114
Ikona - strzałka prawaSesja XL/22344
Ikona - strzałka prawaSesja XLI/2378
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał Rady Miejskiej128419
Ikona - strzałka prawaInformacja z wykonania uchwał Rady Miejskiej22855
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Rady Miejskiej18409
Ikona - strzałka prawaApele Rady Miejskiej10178
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Kadencja 2002-200610808
Ikona - strzałka prawa01/02-20/039059
Ikona - strzałka prawa21/03-40/038324
Ikona - strzałka prawa41/03-60/0316105
Ikona - strzałka prawa61/03-80/0318984
Ikona - strzałka prawa81/03-100/0329548
Ikona - strzałka prawa101/03-120/0321887
Ikona - strzałka prawa121/04-140/0422857
Ikona - strzałka prawa141/04-160/0419008
Ikona - strzałka prawa161/04-180/0416362
Ikona - strzałka prawa181/05-200/0520373
Ikona - strzałka prawa201/05-220/0519848
Ikona - strzałka prawa221/05-240/0535181
Ikona - strzałka prawa241/05-260/0519015
Ikona - strzałka prawa261/05-280/0620265
Ikona - strzałka prawa281/06-300/0619127
Ikona - strzałka prawa301/06-320/0619202
Ikona - strzałka prawa321/06-340/0619193
Ikona - strzałka prawa341/06-360/0615322
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Kadencja 2006-201015695
Ikona - strzałka prawa01/06-20/0626484
Ikona - strzałka prawa21/07-40/0731254
Ikona - strzałka prawa41/07-60/0726542
Ikona - strzałka prawa61/07-80/0724899
Ikona - strzałka prawa81/07-90/0715913
Ikona - strzałka prawa91/07-100/0715485
Ikona - strzałka prawa101/08-110/0816157
Ikona - strzałka prawa111/08-120/0814977
Ikona - strzałka prawa121/08-130/0815807
Ikona - strzałka prawa131/08-140/0815697
Ikona - strzałka prawa141/08-150/0815003
Ikona - strzałka prawa151/08-160/0815057
Ikona - strzałka prawa161/08-170/0814941
Ikona - strzałka prawa171/08-180/0815124
Ikona - strzałka prawa181/08 - 190/0815242
Ikona - strzałka prawa191/09-200/0914878
Ikona - strzałka prawa201/09-210/0915329
Ikona - strzałka prawa211/09-220/0918762
Ikona - strzałka prawa221/09-230/0915138
Ikona - strzałka prawa231/09-240/0914759
Ikona - strzałka prawa241/09-250/0914835
Ikona - strzałka prawa251/09-260/0914684
Ikona - strzałka prawa261/09 - 270/0914580
Ikona - strzałka prawa271/09-280/1014690
Ikona - strzałka prawa281/10-290/1013667
Ikona - strzałka prawa291/10-300/109676
Ikona - strzałka prawa301/10-310/107772
Ikona - strzałka prawa311/10-320/1011300
Ikona - strzałka prawa321/10-330/1010649
Ikona - strzałka prawa330/10-339/107862
Ikona - strzałka prawa340/10-349/108570
Ikona - strzałka prawa350/10-359/1012046
Ikona - strzałka prawa360/10-369/1013413
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Kadencja 2010-201419598
Ikona - strzałka prawa01/10-10/107266
Ikona - strzałka prawa11/10-20/1113886
Ikona - strzałka prawa21/11-30/1114326
Ikona - strzałka prawa31/11-40/1115245
Ikona - strzałka prawa41/11-50/1114863
Ikona - strzałka prawa51/11-60/1113002
Ikona - strzałka prawa61/11-70/1113169
Ikona - strzałka prawa71/11-80/1114266
Ikona - strzałka prawa81/11-90/1113407
Ikona - strzałka prawa91/11-100/1113473
Ikona - strzałka prawa101/11-110/1113599
Ikona - strzałka prawa01/12-10/1213823
Ikona - strzałka prawa11/12-20/1213390
Ikona - strzałka prawa21/12-30/1213607
Ikona - strzałka prawa31/12-40/1213789
Ikona - strzałka prawa41/12-50/1213861
Ikona - strzałka prawa51/12-60/1213697
Ikona - strzałka prawa61/12-70/1213327
Ikona - strzałka prawa71/12-80/1213379
Ikona - strzałka prawa81/12-90/126857
Ikona - strzałka prawa01/13-10/1313242
Ikona - strzałka prawa11/13-20/1313584
Ikona - strzałka prawa21/13-30/1312886
Ikona - strzałka prawa31/13-40/1313515
Ikona - strzałka prawa41/13-50/1312561
Ikona - strzałka prawa51/13-60/1312666
Ikona - strzałka prawa61/13-70/1313112
Ikona - strzałka prawa71/13-80/1311683
Ikona - strzałka prawa81/13-90/1312358
Ikona - strzałka prawa91/13-100/1312384
Ikona - strzałka prawa01/14-10/1412066
Ikona - strzałka prawa11/14-20/1412042
Ikona - strzałka prawa21/14-30/1411876
Ikona - strzałka prawa31/14-40/1412097
Ikona - strzałka prawa41/14-50/1410079
Ikona - strzałka prawa51/14-60/1411569
Ikona - strzałka prawa61/14-70/1412393
Ikona - strzałka prawa71/14-80/1411498
Ikona - strzałka prawa81/14-90/1411592
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Kadencja 2014-201812720
Ikona - strzałka prawa01/14-10/1514547
Ikona - strzałka prawa11/15-20/1512139
Ikona - strzałka prawa21/15-30/1512345
Ikona - strzałka prawa31/15-40/1512181
Ikona - strzałka prawa41/15-50/1511461
Ikona - strzałka prawa51/15-60/1511345
Ikona - strzałka prawa61/15-70/1511595
Ikona - strzałka prawa71/15-80/1513134
Ikona - strzałka prawa81/15-90/1511486
Ikona - strzałka prawa91/15-100/1511125
Ikona - strzałka prawa101/15-110/1510920
Ikona - strzałka prawa111/15 -120/1511296
Ikona - strzałka prawa121/15-130/1511199
Ikona - strzałka prawa131/15-140/1513106
Ikona - strzałka prawa141/16-150/168639
Ikona - strzałka prawa1/16-10/169523
Ikona - strzałka prawa11/16-20/1611193
Ikona - strzałka prawa21/16-30/1610143
Ikona - strzałka prawa31/16-40/1610665
Ikona - strzałka prawa41/16-50/1610587
Ikona - strzałka prawa51/16-60/169690
Ikona - strzałka prawa61/16-70/1610325
Ikona - strzałka prawa71/16-80/168223
Ikona - strzałka prawa81/16-90/169743
Ikona - strzałka prawa91/16-100/169827
Ikona - strzałka prawa101/16-110/169400
Ikona - strzałka prawa111/16 -120/168795
Ikona - strzałka prawa121/16-130/169861
Ikona - strzałka prawa131/16-140/168132
Ikona - strzałka prawa141/16-150/168939
Ikona - strzałka prawa151/16-160/168075
Ikona - strzałka prawa161/16-170/166515
Ikona - strzałka prawa1/17-10/177783
Ikona - strzałka prawa11/17-20/178686
Ikona - strzałka prawa21/17-30/177016
Ikona - strzałka prawa31/17-40/177958
Ikona - strzałka prawa41/17-50/176871
Ikona - strzałka prawa51/17-60/177386
Ikona - strzałka prawa61/17-70/178463
Ikona - strzałka prawa71/17-80/172938
Ikona - strzałka prawa81/17-90/172836
Ikona - strzałka prawa91/17-100/175997
Ikona - strzałka prawa111/17 -120/173849
Ikona - strzałka prawa121/17-130/172860
Ikona - strzałka prawa131/17-140/174007
Ikona - strzałka prawa141/17-150/175557
Ikona - strzałka prawa151/17-160/176424
Ikona - strzałka prawa161/17-170/173437
Ikona - strzałka prawa1/18-10/187886
Ikona - strzałka prawa11/18-20/187865
Ikona - strzałka prawa21/18-30/187913
Ikona - strzałka prawa31/18-40/187217
Ikona - strzałka prawa41/18-50/186838
Ikona - strzałka prawa51/18-60/187746
Ikona - strzałka prawa61/18-70/187171
Ikona - strzałka prawa81/18-90/182899
Ikona - strzałka prawa71/18-80/186320
Ikona - strzałka prawa91/18-100/184877
Ikona - strzałka prawa101/18-110/185302
Ikona - strzałka prawa111/18 -120/185666
Ikona - strzałka prawa121/18 -130/185018
Ikona - strzałka prawa131/18-140/186319
Ikona - strzałka prawa141/18-150/184855
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Kadencja 2018-202311403
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Kierownika14505
Ikona - strzałka prawa01/19-10/197499
Ikona - strzałka prawa11/19-20/196393
Ikona - strzałka prawa21/19-30/191917
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)4955
Ikona - strzałka prawa31/19-40/191933
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)5942
Ikona - strzałka prawa41/19-50/191955
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)4726
Ikona - strzałka prawa51/19-60/192367
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)5603
Ikona - strzałka prawa61/19-70/191606
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)4944
Ikona - strzałka prawa71/19-80/191658
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)5470
Ikona - strzałka prawa81/19-90/191754
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)5068
Ikona - strzałka prawa91/19-100/191535
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)5027
Ikona - strzałka prawa101/19-110/192542
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)5139
Ikona - strzałka prawa111/19 -120/191492
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)4651
Ikona - strzałka prawa121/19 -130/194196
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)3993
Ikona - strzałka prawa131/19-140/191877
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)4844
Ikona - strzałka prawa1/20--10/205094
Ikona - strzałka prawa11/20-20/205359
Ikona - strzałka prawa21/20-30/205223
Ikona - strzałka prawa31/20-40/205353
Ikona - strzałka prawa41/20-50/204515
Ikona - strzałka prawa51/20-60/204390
Ikona - strzałka prawa61/20-70/203987
Ikona - strzałka prawa71/20-80/204332
Ikona - strzałka prawa81/20-90/202917
Ikona - strzałka prawa91/20-100/204009
Ikona - strzałka prawa101/20-110/201245
Ikona - strzałka prawa01/21-10/214028
Ikona - strzałka prawa11/21-20/213342
Ikona - strzałka prawa21/21-30/213773
Ikona - strzałka prawa31/21-40/213269
Ikona - strzałka prawa41/21-50/213455
Ikona - strzałka prawa51/21-60/213269
Ikona - strzałka prawa61/21-70/212974
Ikona - strzałka prawa71/21-80/213162
Ikona - strzałka prawa81/21-90/212881
Ikona - strzałka prawa91/21-100/212458
Ikona - strzałka prawa101/21-110/212796
Ikona - strzałka prawa111/21 -120/211508
Ikona - strzałka prawa121/21 -130/212251
Ikona - strzałka prawa131/21-140/221093
Ikona - strzałka prawa1/22--10/222021
Ikona - strzałka prawa11/22-20/222163
Ikona - strzałka prawa21/22-30/221769
Ikona - strzałka prawa31/22-40/222256
Ikona - strzałka prawa41/22-50/222491
Ikona - strzałka prawa51/22-60/221490
Ikona - strzałka prawa61/22-70/221369
Ikona - strzałka prawa71/22-80/221143
Ikona - strzałka prawa81/22-90/221310
Ikona - strzałka prawa91/22-100/22687
Ikona - strzałka prawa101/22-110/22767
Ikona - strzałka prawa111/22 -120/22372
Ikona - strzałka prawa121/22-130/22249
Ikona - strzałka prawa131/22-140/22181
Ikona - strzałka prawa01/23-10/23120
Ikona - strzałka prawa11/23-20/2362
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza125638
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty20653
Ikona - strzałka prawaOpłata targowa13259
Ikona - strzałka prawaPodatek od posiadania psów8897
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny21425
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych22047
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości28254
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny23519
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne92601
Ikona - strzałka prawaStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przesrzennego4467
Ikona - strzałka prawaPlany Zagospodarowania Przestrzennego31264
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie104501
Ikona - strzałka prawaArchiwum10646
Ikona - strzałka prawaUsuwanie drzew i krzewów9209
Ikona - strzałka prawaWnioski o wydanie decyzji3090
Ikona - strzałka prawaDecyzje o zezwoleniu na usunięcie drzew i krzewów2863
Ikona - strzałka prawaOcena oddziaływania na środowisko5186
Ikona - strzałka prawaWnioski o wydanie decyzji2373
Ikona - strzałka prawaDecyzje, postanowienia, raporty i analizy5680
Ikona - strzałka prawaPolityki, Strategie, Plany i Programy2138
Ikona - strzałka prawaAnaliza stanu gospodarki odpadami komunalnymi3044
Ikona - strzałka prawaPlany i programy34798
Ikona - strzałka prawaRewitalizacja 2007-201317486
Ikona - strzałka prawaGminny Program Rewitalizacji Miasta i Gminy Małogoszcz na lata 2016-20245359
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie Gminy11932
Ikona - strzałka prawaBudżet 201115586
Ikona - strzałka prawaBudżet 201214509
Ikona - strzałka prawaBudżet 201313202
Ikona - strzałka prawaBudżet 201412602
Ikona - strzałka prawaBudżet 201510576
Ikona - strzałka prawaBudżet 20169859
Ikona - strzałka prawaBudżet 20179921
Ikona - strzałka prawaBudżet 201810013
Ikona - strzałka prawaBudżet 20197175
Ikona - strzałka prawaBudżet 20204974
Ikona - strzałka prawaBudżet 20212959
Ikona - strzałka prawaBudżet 20221785
Ikona - strzałka prawaBudżet 2023312
Ikona - strzałka prawaSposoby finansowania działalności12208
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2010 r.9466
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2011 r.9449
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2012 r.6360
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2013 r.7280
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2014 r.6368
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2015 r.6287
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2016 r.6066
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2017 r.5399
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2018 r.1540
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2019 r.2021
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2020 r.3592
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2021 r.2503
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2022 r.1484
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2023 r.429
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1268
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki pomocnicze22323
Ikona - strzałka prawaOsiedle nr 1 w Małogoszczu9003
Ikona - strzałka prawaOsiedle nr 2 w Małogoszczu9136
Ikona - strzałka prawaSołectwo Bocheniec9358
Ikona - strzałka prawaSołectwo Henryków9430
Ikona - strzałka prawaSołectwo Karsznice9144
Ikona - strzałka prawaSołectwo Kozłów9638
Ikona - strzałka prawaSołectwo Lasochów8597
Ikona - strzałka prawaSołectwo Leśnica9360
Ikona - strzałka prawaSołectwo Lipnica8603
Ikona - strzałka prawaSołectwo Ludwinów8952
Ikona - strzałka prawaSołectwo Mieronice8579
Ikona - strzałka prawaSołectwo Mniszek8738
Ikona - strzałka prawaSołectwo Rembieszyce8555
Ikona - strzałka prawaSołectwo Wiśnicz8518
Ikona - strzałka prawaSołectwo Wola Tesserowa8857
Ikona - strzałka prawaSołectwo Wrzosówka8660
Ikona - strzałka prawaSołectwo Wygnanów9163
Ikona - strzałka prawaSołectwo Zakrucze8673
Ikona - strzałka prawaSołectwo Złotniki8638
Ikona - strzałka prawaSołectwo Żarczyce Duże8746
Ikona - strzałka prawaSołctwo Żarczyce Małe8942
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne35493
Ikona - strzałka prawaOśrodek Kultury w Małogoszczu61010
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Małogoszczu30561
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Małogoszczu30113
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Oświaty17856
Ikona - strzałka prawaPrzetargi39477
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne9530
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników20090
Ikona - strzałka prawaDowozy uczniów niepełnosprawnych2902
Ikona - strzałka prawaSprawozdania Finansowe369
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół Ogólnokształcących w Małogoszczu15851
Ikona - strzałka prawaLiceum Ogólnokształcące w Małogoszczu22063
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Małogoszczu22694
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Małogoszczu24103
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Złotnikach12781
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Złotnikach19887
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Złotnikach17292
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Publiczne w Złotnikach11783
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Kozłowie25412
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rembieszycach16877
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Żarczycach Dużych35126
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Publiczne w Małogoszczu33587
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Publiczne w Kozłowie20018
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Małogoszczu46713
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Zespół Ośrodków Zdrowia w Małogoszczu12036
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia, spółki
Ikona - strzałka prawaZwiązki międzygminne i stowarzyszenia21111
Ikona - strzałka prawaMiędzygminny Związek "Planowanie Przestrzenne" z siedzibą w Kielcach8646
Ikona - strzałka prawaGminna Rada Seniorów1062
Ikona - strzałka prawaKadencja 2021-2024947
Ikona - strzałka prawaOrganizacje Pozarządowe2824
Ikona - strzałka prawa20211673
Ikona - strzałka prawa2022190
Ikona - strzałka prawaSpółki11377
Ikona - strzałka prawaTryb Małych Zleceń4350
Ikona - strzałka prawa20173825
Ikona - strzałka prawa20193630
Ikona - strzałka prawa20182875
Ikona - strzałka prawa20201724
Ikona - strzałka prawa20211196
Ikona - strzałka prawa2022815
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe11602
Ikona - strzałka prawaWykaz osób obowiązanych do składania oświadczeń majątkowych14653
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miejskiej54367
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-201813269
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-20237266
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy44498
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-20187751
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-20235574
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy43197
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy42478
Ikona - strzałka prawaKierownik Referatu Inwestycjji, Projektów Strukturalnych i Promocji5705
Ikona - strzałka prawaKierownik Referatu Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości5821
Ikona - strzałka prawaKierownik Urzędu Stanu Cywilnego6365
Ikona - strzałka prawaZastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego3391
Ikona - strzałka prawaPodinspektor ds. Świadczeń Rodzinnych32650
Ikona - strzałka prawaInspektor ds. Dodatków Mieszkaniowych25404
Ikona - strzałka prawaPodinspektor ds. podatków i opłat lokalnych21750
Ikona - strzałka prawaInspektor ds. podatków i opłat lokalnych3378
Ikona - strzałka prawaInspektor ds. ewidencji ludności i ochrony środowiska31367
Ikona - strzałka prawaInspektor ds. gospodarowania nieruchomościami i zarządu mieniem20290
Ikona - strzałka prawaReferent ds. działalności gospodarczej3038
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy98165
Ikona - strzałka prawaPrezes Zarządu SIM SMS Spółka z o. o.2425
Ikona - strzałka prawaNarzędzia8084
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu11726
Ikona - strzałka prawaInformacja publiczna nie udostępniona w BIP19628
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian23463
Ikona - strzałka prawaArchiwum12727
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego13125
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11690
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności2251
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi10701

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2023-02-07 16:03:03, zmian dokonał(a): Sylwia Długosz

WCAG 2.0 (Level AA)