Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY MAŁOGOSZCZ

www.gov.pl/bip wersja klasyczna www.gov.pl/bip wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Małogoszcz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3453728
Ikona - strzałka prawaInformacje3635
Ikona - strzałka prawaRODO5494
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe41649
Ikona - strzałka prawaPreferencyjny zakup węgla2636
Ikona - strzałka prawaDodatek węglowy3477
Ikona - strzałka prawaDodatek Osłonowy940
Ikona - strzałka prawaPetycje i wnioski11694
Ikona - strzałka prawaPetycje kierowane do Rady Miejskiej5623
Ikona - strzałka prawa20164454
Ikona - strzałka prawa20172359
Ikona - strzałka prawa20182200
Ikona - strzałka prawa20194937
Ikona - strzałka prawa20204472
Ikona - strzałka prawa20214370
Ikona - strzałka prawa20223344
Ikona - strzałka prawa2023342
Ikona - strzałka prawaRejestr Petycji kierowanych do Burmistrza6010
Ikona - strzałka prawa20173593
Ikona - strzałka prawa20182297
Ikona - strzałka prawa20197528
Ikona - strzałka prawa20202751
Ikona - strzałka prawa20222151
Ikona - strzałka prawa2023672
Ikona - strzałka prawaWnioski1328
Ikona - strzałka prawa20221427
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne8803
Ikona - strzałka prawaProgram Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2021-20263244
Ikona - strzałka prawaWykonanie dokumentacji projektowej: Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na rynku – Placu Kościuszki w Małogoszczu.”2389
Ikona - strzałka prawaKonsultacje Społeczne dotyczące projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutów sołectw gminy Małogoszcz oraz statustów osiedla Nr 1 i Nr 2 Miasta Małogoszcz2617
Ikona - strzałka prawaStrategia Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Jędrzejowa dla Gmin: Jędrzejów, Małogoszcz, Sobków do roku 20303447
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Ponadlokalnego dla Gmin: Chęciny, Łopuszno, Małogoszcz, Piekoszów i Sobków do roku 20302093
Ikona - strzałka prawaPunkt potwierdzający profil zaufany ePUAP3951
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy9588
Ikona - strzałka prawa20184957
Ikona - strzałka prawa20194643
Ikona - strzałka prawa20203568
Ikona - strzałka prawa20212718
Ikona - strzałka prawa20221387
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 2024-202723294
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO96587
Ikona - strzałka prawaElektronicza Skrzynka Podawcza (ESP)12894
Ikona - strzałka prawaElektroniczny obieg dokumentów8060
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna Pomoc Prawna8019
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia232990
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia Wojewody Świętokrzyskiego12822
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne od 2021 roku16844
Ikona - strzałka prawaPostępowania powyżej 130 tys. zł43536
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia dotyczące zamówienia dla których nie ma obowiązku stosowania ustawy PZP3331
Ikona - strzałka prawaPostępowania do 130 tys. zł39373
Ikona - strzałka prawaPlany postępowań o udzielenie zamówienia publicznego3632
Ikona - strzałka prawaPlany postępowań5833
Ikona - strzałka prawaAktualizacja planu postępowań3790
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa5596
Ikona - strzałka prawaZapytania Ofertowe do 30 tys. euro do 2021 r. - archiwum19074
Ikona - strzałka prawa201934561
Ikona - strzałka prawa2020107546
Ikona - strzałka prawaPrzetargi do 2021 r. - archiwum247560
Ikona - strzałka prawa2020 rok21233
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień 20205140
Ikona - strzałka prawaPrzetargi38731
Ikona - strzałka prawaInformacja z otwarcia ofert14008
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów13033
Ikona - strzałka prawaZawarte umowy7370
Ikona - strzałka prawa2019 rok10561
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień 20195269
Ikona - strzałka prawaPrzetargi26973
Ikona - strzałka prawaInformacja z otwarcia ofert16980
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów16640
Ikona - strzałka prawaZawarte umowy8860
Ikona - strzałka prawa2018 rok11623
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień 20185739
Ikona - strzałka prawaPrzetargi34477
Ikona - strzałka prawaInformacja z otwarcia ofert19340
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów19329
Ikona - strzałka prawaZawarte umowy9953
Ikona - strzałka prawa2017 rok11751
Ikona - strzałka prawaPrzetargi36171
Ikona - strzałka prawaInformacja z otwarcia ofert14334
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów17464
Ikona - strzałka prawaZawarte umowy8390
Ikona - strzałka prawa2016 rok13027
Ikona - strzałka prawaPrzetargi46070
Ikona - strzałka prawaInformacja z otwarcia ofert5549
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów26620
Ikona - strzałka prawaZawarte umowy13221
Ikona - strzałka prawa2015 rok20255
Ikona - strzałka prawaPrzetargi108687
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów26785
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy17972
Ikona - strzałka prawa2014 rok14776
Ikona - strzałka prawaPrzetargi42182
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów26770
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy21761
Ikona - strzałka prawa2013 rok16702
Ikona - strzałka prawaPrzetargi49170
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów35655
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy24378
Ikona - strzałka prawa2012 rok14196
Ikona - strzałka prawaPrzetargi36714
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów25161
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy19060
Ikona - strzałka prawa2011 rok15741
Ikona - strzałka prawaPrzetargi45396
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów33614
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy25118
Ikona - strzałka prawa2010 rok41796
Ikona - strzałka prawaPrzetargi137859
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów31645
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy21248
Ikona - strzałka prawa2009 rok15633
Ikona - strzałka prawaPrzetargi50173
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów30218
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy24275
Ikona - strzałka prawa2008 rok12582
Ikona - strzałka prawaPrzetargi42597
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów21743
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy19413
Ikona - strzałka prawa2007 rok8206
Ikona - strzałka prawaPrzetargi47550
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów23406
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy14845
Ikona - strzałka prawa2006 rok4074
Ikona - strzałka prawaPrzetargi21403
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów9543
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy3133
Ikona - strzałka prawa2005 rok4105
Ikona - strzałka prawaPrzetargi16699
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów7441
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy3120
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2023 r.2510
Ikona - strzałka prawaRODO529
Ikona - strzałka prawaBezpłatny transport podczas wyborów w dniu 15.10.2023r.903
Ikona - strzałka prawaJak zostać kandydatem na członka obwodowej komisji wyborczej693
Ikona - strzałka prawaDo pobrania822
Ikona - strzałka prawaLosowanie składów obwodowych komisji wyborczych1717
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne601
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia862
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych442
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1621
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu550
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20242306
Ikona - strzałka prawaMiejska Komisja Wyborcza831
Ikona - strzałka prawaBezpłatny transport podczas wyborów w dniu 07.04.2024r.263
Ikona - strzałka prawaBezpłatny transport podczas wyborów w dniu 21.04.2024r.155
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia967
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne606
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych228
Ikona - strzałka prawaInformacja o losowaniach do obowdowych komisji wyborczych422
Ikona - strzałka prawaInformacja o składach obwodowych komisji wyborczych893
Ikona - strzałka prawaInformacja o terminie losowania numerów dla list kandydatów na radnych w wyborach zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.214
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 2024729
Ikona - strzałka prawaBezpłatny transport podczas wyborów w dniu 09.06.2024r.25
Ikona - strzałka prawaRejestr Żłobków i Klubów Dzieciecych12150
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji kultury7840
Ikona - strzałka prawaDziennik Ustaw0
Ikona - strzałka prawaMonitor Polski0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego14745
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza592
Ikona - strzałka prawaEwidencja obiektów turystycznych Gminy Małogoszcz3402
Ikona - strzałka prawaGminna Ewidencja Zabytków Gminy Małogoszcz-obwieszczenia i zawiadomienia1778
Ikona - strzałka prawaNagrywanie przychodzących rozmów telefonicznych2872
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaStatus prawny20468
Ikona - strzałka prawaOrgany gminy30503
Ikona - strzałka prawaRada Miejska42141
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miejskiej24823
Ikona - strzałka prawaPlany pracy komisji Rady Miejskiej4127
Ikona - strzałka prawaPosiedzenia Rady Miejskiej15274
Ikona - strzałka prawaProtokoły52415
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010-201437213
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-201830046
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-202322182
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań radnych2309
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-202322486
Ikona - strzałka prawaPorządek obrad50916
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010-201435379
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-201827600
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-202323387
Ikona - strzałka prawaKadencja 2024-202928
Ikona - strzałka prawaPlany pracy i sprawozdania Stałych Komisji Rady Miejskiej7266
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna33177
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. budżetu, finansów i planowania39430
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. rolnych i ochrony środowiska34432
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. bezpieczeństwa publicznego i ochrony przeciwpożarowej36189
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. zdrowia, oświaty i kultury35948
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. skarg, wniosków i petycji1097
Ikona - strzałka prawaPosiedzenia Stałych Komisji Rady Miejskiej7561
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna32450
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. budżetu, finansów i planowania70716
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. rolnych i ochrony środowiska70980
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. bezpieczeństwa publicznego i ochrony przeciwpożarowej70502
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. zdrowia, oświaty i kultury65986
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań2711
Ikona - strzałka prawaRejestr interpelacji i wniosków Radnych Rady Miejskiej4134
Ikona - strzałka prawa2019 rok620
Ikona - strzałka prawa2020 rok6373
Ikona - strzałka prawa2021 rok611
Ikona - strzałka prawa2022 rok1079
Ikona - strzałka prawa2023 rok736
Ikona - strzałka prawaBurmistrz17531
Ikona - strzałka prawaWładze gminy34407
Ikona - strzałka prawaBurmistrz17414
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z działalności Burmistrza29609
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006-201035372
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010-201432106
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-201824307
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-202317299
Ikona - strzałka prawaSekretarz13819
Ikona - strzałka prawaSkarbnik12325
Ikona - strzałka prawaReferaty i ich kompetencje30933
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy13480
Ikona - strzałka prawaReferat inwestycji, projektów strukturalnych i promocji4263
Ikona - strzałka prawaReferat ochrony środowiska, rolnictwa, gospodarki przestrzennej i nieruchomości4342
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego15934
Ikona - strzałka prawaRejestry i ewidencje22224
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowiska pracy i ich kompetencje29251
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. Dowodów Osobistych10059
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. Zarządzania Kryzysowego, Powszechnego Obowiązku Obrony i OC10677
Ikona - strzałka prawaRadca Prawny11669
Ikona - strzałka prawaInformatyk10245
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. Świadczeń Wychowawczych i Funduszu Alimentacyjnego10035
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. Świadczeń Rodzinnych9532
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. organizacyjnych, obsługi rady i komisji8535
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. działalności gospodarczej2264
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. sekretariatu9641
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawę w Urzędzie?22234
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste27259
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe19322
Ikona - strzałka prawaPomoc dla przedsiębiorców w związku z epidemią koronawirusa COVID-192941
Ikona - strzałka prawaDodatek Energetyczny6840
Ikona - strzałka prawaFundusz Alimentacyjny7331
Ikona - strzałka prawaDodatek Osłonowy238
Ikona - strzałka prawaProgram Rodzina 500+7651
Ikona - strzałka prawaProgram wparcia kobiet w ciąży i rodzin "Za życiem"3673
Ikona - strzałka prawaProgram Dobry Start5163
Ikona - strzałka prawaOświata, kultura i sport30304
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne38274
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego53387
Ikona - strzałka prawaGospodarka Komunalna40718
Ikona - strzałka prawaGospodarka Nieruchomościami i Zarząd Mieniem35283
Ikona - strzałka prawaInwestycje i Promocja Gminy54652
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne845
Ikona - strzałka prawaGospodarka odpadami513
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska323
Ikona - strzałka prawaDecyzje Środowiskowe441
Ikona - strzałka prawaWycinka drzew759
Ikona - strzałka prawaPunkt informacyjno-konsultacyjny programu "czyste powietrze"465
Ikona - strzałka prawaEwidencja Ludności10091
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy9570
Ikona - strzałka prawaPodatki39437
Ikona - strzałka prawaDziałalność gospodarcza25750
Ikona - strzałka prawaZezwolenia i licencje19549
Ikona - strzałka prawaPomoc dla niepełnosprawnych3556
Ikona - strzałka prawaKontrole13336
Ikona - strzałka prawa20145022
Ikona - strzałka prawa20154308
Ikona - strzałka prawa20164582
Ikona - strzałka prawa20172438
Ikona - strzałka prawa20182541
Ikona - strzałka prawa20192630
Ikona - strzałka prawa2020806
Ikona - strzałka prawa2021798
Ikona - strzałka prawa2022898
Ikona - strzałka prawa2023671
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 1/058031
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 2/057404
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 3/058771
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 4/0510158
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 5/057691
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 6/0510065
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 7/0510311
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 1/066803
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 2/066712
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 3/066761
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 1/076672
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 2/077098
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 1/088288
Ikona - strzałka prawaGminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych53471
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych211
Ikona - strzałka prawaSkład Osobowy GKRPA102
Ikona - strzałka prawaPunkt Konsultacyjno – Terapeutyczny107
Ikona - strzałka prawaKlub abstynenta92
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników60919
Ikona - strzałka prawaSłużba przygotowawcza15244
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o naborze pracowników / Konkursy434830
Ikona - strzałka prawaLista kandydatów na pracowników197743
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie wyników naboru179266
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy18732
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny Urzędu24038
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej Kadencja 2002-200614114
Ikona - strzałka prawaSesja 1/0213631
Ikona - strzałka prawaSesja 2/0224148
Ikona - strzałka prawaSesja 3/0325942
Ikona - strzałka prawaSesja 4/0321568
Ikona - strzałka prawaSesja 5/0321497
Ikona - strzałka prawaSesja 6/0313402
Ikona - strzałka prawaSesja 7/038238
Ikona - strzałka prawaSesja 8/0323703
Ikona - strzałka prawaSesja 9/0320885
Ikona - strzałka prawaSesja 10/0312133
Ikona - strzałka prawaSesja 11/0421573
Ikona - strzałka prawaSesja 12/0411645
Ikona - strzałka prawaSesja 13/0417521
Ikona - strzałka prawaSesja 14/0416069
Ikona - strzałka prawaSesja 15/0410589
Ikona - strzałka prawaSesja 16/049556
Ikona - strzałka prawaSesja 17/0421305
Ikona - strzałka prawaSesja 18/0424518
Ikona - strzałka prawaSesja 19/0522709
Ikona - strzałka prawaSesja 20/0514255
Ikona - strzałka prawaSesja 21/0514121
Ikona - strzałka prawaSesja 22/0516819
Ikona - strzałka prawaSesja 23/0525324
Ikona - strzałka prawaSesja 24/0514163
Ikona - strzałka prawaSesja 25/0611183
Ikona - strzałka prawaSesja 26/0614428
Ikona - strzałka prawaSesja 27/066522
Ikona - strzałka prawaSesja 28/0611191
Ikona - strzałka prawaSesja 29/0611166
Ikona - strzałka prawaSesja 30/0613433
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej Kadencja 2006-201016437
Ikona - strzałka prawaSesja 1/0612184
Ikona - strzałka prawaSesja 2/0629554
Ikona - strzałka prawaSesja 3/0613187
Ikona - strzałka prawaSesja 4/0719013
Ikona - strzałka prawaSesja 5/0720097
Ikona - strzałka prawaSesja 6/0716305
Ikona - strzałka prawaSesja 7/0715213
Ikona - strzałka prawaSesja 8/0714457
Ikona - strzałka prawaSesja 9/0720088
Ikona - strzałka prawaSesja 10/0717795
Ikona - strzałka prawaSesja 11/0818141
Ikona - strzałka prawaSesja 12/0815157
Ikona - strzałka prawaSesja 13/0815221
Ikona - strzałka prawaSesja 14/0817693
Ikona - strzałka prawaSesja 15/089688
Ikona - strzałka prawaSesja 16/0826999
Ikona - strzałka prawaSesja 17/0818773
Ikona - strzałka prawaSesja 18/089723
Ikona - strzałka prawaSesja 19/0924278
Ikona - strzałka prawaSesja 20/0913385
Ikona - strzałka prawaSesja 21/0915607
Ikona - strzałka prawaSesja 22/0914358
Ikona - strzałka prawaSesja 23/0913292
Ikona - strzałka prawaSesja 24/0912118
Ikona - strzałka prawaSesja 25/0926363
Ikona - strzałka prawaSesja 26/0922535
Ikona - strzałka prawaSesja 27/1014076
Ikona - strzałka prawaSesja 28/1011609
Ikona - strzałka prawaSesja 29/1014177
Ikona - strzałka prawaSesja 30/1014200
Ikona - strzałka prawaSesja 31/1013062
Ikona - strzałka prawaSesja 32/1018338
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej Kadencja 2010-201414509
Ikona - strzałka prawaSesja 1/1011154
Ikona - strzałka prawaSesja 2/109741
Ikona - strzałka prawaSesja 3/1018249
Ikona - strzałka prawaSesja 4/1112877
Ikona - strzałka prawaSesja 5/1117614
Ikona - strzałka prawaSesja 6/1125790
Ikona - strzałka prawaSesja 7/1112246
Ikona - strzałka prawaSesja 8/1116350
Ikona - strzałka prawaSesja 9/1120506
Ikona - strzałka prawaSesja 10/1113592
Ikona - strzałka prawaSesja 11/1213409
Ikona - strzałka prawaSesja 12/1220182
Ikona - strzałka prawaSesja 13/1211358
Ikona - strzałka prawaSesja 14/1220436
Ikona - strzałka prawaSesja 15/1225650
Ikona - strzałka prawaSesja 16/1216436
Ikona - strzałka prawaSesja 17/1221149
Ikona - strzałka prawaSesja 18/1223625
Ikona - strzałka prawaSesja 19/1311252
Ikona - strzałka prawaSesja 20/1314087
Ikona - strzałka prawaSesja 21/1320818
Ikona - strzałka prawaSesja 22/139686
Ikona - strzałka prawaSesja 23/1315224
Ikona - strzałka prawaSesja 24/135645
Ikona - strzałka prawaSesja 25/134691
Ikona - strzałka prawaSesja 26/1320116
Ikona - strzałka prawaSesja 27/1322699
Ikona - strzałka prawaSesja 28/1410151
Ikona - strzałka prawaSesja 29/1418705
Ikona - strzałka prawaSesja 30/1410068
Ikona - strzałka prawaSesja 31/1418270
Ikona - strzałka prawaSesja 32/1413064
Ikona - strzałka prawaSesja 33/1415471
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej Kadencja 2014-201812413
Ikona - strzałka prawaSesja 1/146688
Ikona - strzałka prawaSesja 2/147968
Ikona - strzałka prawaSesja 3/1421667
Ikona - strzałka prawaSesja 4/1521564
Ikona - strzałka prawaSesja 5/1519729
Ikona - strzałka prawaSesja 6/1517381
Ikona - strzałka prawaSesja 7/1510555
Ikona - strzałka prawaSesja 8/159216
Ikona - strzałka prawaSesja 9/1513983
Ikona - strzałka prawaSesja 10/1521304
Ikona - strzałka prawaSesja 11/1620262
Ikona - strzałka prawaSesja 12/164886
Ikona - strzałka prawaSesja 13/1611254
Ikona - strzałka prawaSesja 14/1620495
Ikona - strzałka prawaSesja 15/1613239
Ikona - strzałka prawaSesja 16/1616183
Ikona - strzałka prawaSesja 17/1619851
Ikona - strzałka prawaSesja 18/175530
Ikona - strzałka prawaSesja 19/1719356
Ikona - strzałka prawaSesja 20/1714772
Ikona - strzałka prawaSesja 21/1714122
Ikona - strzałka prawaSesja 22/1716688
Ikona - strzałka prawaSesja 23/1715867
Ikona - strzałka prawaSesja 24/1810025
Ikona - strzałka prawaSesja 25/1817429
Ikona - strzałka prawaSesja 26/185122
Ikona - strzałka prawaSesja 27/183875
Ikona - strzałka prawaSesja 28/1815547
Ikona - strzałka prawaSesja 29/1815551
Ikona - strzałka prawaSesja 30/185647
Ikona - strzałka prawaSesja 31/186950
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej Kadencja 2018-202412942
Ikona - strzałka prawaSesja I/184524
Ikona - strzałka prawaSesja II/185379
Ikona - strzałka prawasesja III/187709
Ikona - strzałka prawaSesja IV/1810482
Ikona - strzałka prawaSesja V/1913052
Ikona - strzałka prawaSesja VI/1914957
Ikona - strzałka prawaSesja VII/194751
Ikona - strzałka prawaSesja VIII/199083
Ikona - strzałka prawaSesja IX/1912369
Ikona - strzałka prawaSesja X/1915405
Ikona - strzałka prawaSesja XI/194018
Ikona - strzałka prawaSesja XII/199965
Ikona - strzałka prawaSesja XIII/197750
Ikona - strzałka prawaSesja XIV/198605
Ikona - strzałka prawaSesja XV/2012001
Ikona - strzałka prawaSesja XVI/208138
Ikona - strzałka prawaSesja XVII/207326
Ikona - strzałka prawaSesja XVIII/206551
Ikona - strzałka prawaSesja XIX/2011437
Ikona - strzałka prawaSesja XX/206464
Ikona - strzałka prawaSesja XXI/209039
Ikona - strzałka prawaSesja XXII/2111219
Ikona - strzałka prawaSesja XXIII/212540
Ikona - strzałka prawaSesja XXIV/212555
Ikona - strzałka prawaSesja XXV/219809
Ikona - strzałka prawaSesja XXVI/217870
Ikona - strzałka prawaSesja XXVII/215863
Ikona - strzałka prawaSesja XXVIII/212846
Ikona - strzałka prawaSesja XXIX/218198
Ikona - strzałka prawaSesja XXX/215750
Ikona - strzałka prawaSesja XXXI/215486
Ikona - strzałka prawaSesja XXXII/226529
Ikona - strzałka prawaSesja XXXIII/227653
Ikona - strzałka prawaSesja XXXIV/222640
Ikona - strzałka prawaSesja XXXV/223694
Ikona - strzałka prawaSesja XXXVI/225353
Ikona - strzałka prawaSesja XXXVII/224170
Ikona - strzałka prawaSesja XXXVIII/221553
Ikona - strzałka prawaSesja XXXIX/225315
Ikona - strzałka prawaSesja XL/225549
Ikona - strzałka prawaSesja XLI/231510
Ikona - strzałka prawaSesja XLII/231976
Ikona - strzałka prawaSesja XLIII/232706
Ikona - strzałka prawaSesja XLIV/231840
Ikona - strzałka prawaSesja XLV/232318
Ikona - strzałka prawaSesja XLVI/232601
Ikona - strzałka prawaSesja XLVII/231651
Ikona - strzałka prawaSesja XLVIII/232421
Ikona - strzałka prawaSesja XLIX/231039
Ikona - strzałka prawaSesja L/232171
Ikona - strzałka prawaSesja LI/24675
Ikona - strzałka prawaSesja LII/2024696
Ikona - strzałka prawaSesja LIII/2024513
Ikona - strzałka prawaSesja LIV/2024244
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał Rady Miejskiej162492
Ikona - strzałka prawaInformacja z wykonania uchwał Rady Miejskiej26503
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Rady Miejskiej20174
Ikona - strzałka prawaApele Rady Miejskiej12468
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Kadencja 2002-200611913
Ikona - strzałka prawa01/02-20/0310503
Ikona - strzałka prawa21/03-40/039551
Ikona - strzałka prawa41/03-60/0319030
Ikona - strzałka prawa61/03-80/0322701
Ikona - strzałka prawa81/03-100/0333925
Ikona - strzałka prawa101/03-120/0326207
Ikona - strzałka prawa121/04-140/0427081
Ikona - strzałka prawa141/04-160/0422933
Ikona - strzałka prawa161/04-180/0419645
Ikona - strzałka prawa181/05-200/0524824
Ikona - strzałka prawa201/05-220/0524171
Ikona - strzałka prawa221/05-240/0539807
Ikona - strzałka prawa241/05-260/0523250
Ikona - strzałka prawa261/05-280/0624601
Ikona - strzałka prawa281/06-300/0623301
Ikona - strzałka prawa301/06-320/0623379
Ikona - strzałka prawa321/06-340/0623402
Ikona - strzałka prawa341/06-360/0618619
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Kadencja 2006-201016698
Ikona - strzałka prawa01/06-20/0630626
Ikona - strzałka prawa21/07-40/0736153
Ikona - strzałka prawa41/07-60/0730762
Ikona - strzałka prawa61/07-80/0729206
Ikona - strzałka prawa81/07-90/0718314
Ikona - strzałka prawa91/07-100/0717901
Ikona - strzałka prawa101/08-110/0818557
Ikona - strzałka prawa111/08-120/0817452
Ikona - strzałka prawa121/08-130/0818373
Ikona - strzałka prawa131/08-140/0818141
Ikona - strzałka prawa141/08-150/0817457
Ikona - strzałka prawa151/08-160/0817517
Ikona - strzałka prawa161/08-170/0817315
Ikona - strzałka prawa171/08-180/0817567
Ikona - strzałka prawa181/08 - 190/0817679
Ikona - strzałka prawa191/09-200/0917241
Ikona - strzałka prawa201/09-210/0917733
Ikona - strzałka prawa211/09-220/0921224
Ikona - strzałka prawa221/09-230/0917671
Ikona - strzałka prawa231/09-240/0917084
Ikona - strzałka prawa241/09-250/0917131
Ikona - strzałka prawa251/09-260/0916979
Ikona - strzałka prawa261/09 - 270/0916996
Ikona - strzałka prawa271/09-280/1017189
Ikona - strzałka prawa281/10-290/1015881
Ikona - strzałka prawa291/10-300/1011191
Ikona - strzałka prawa301/10-310/108955
Ikona - strzałka prawa311/10-320/1013194
Ikona - strzałka prawa321/10-330/1012379
Ikona - strzałka prawa330/10-339/109021
Ikona - strzałka prawa340/10-349/109994
Ikona - strzałka prawa350/10-359/1014029
Ikona - strzałka prawa360/10-369/1015714
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Kadencja 2010-201420583
Ikona - strzałka prawa01/10-10/108209
Ikona - strzałka prawa11/10-20/1116048
Ikona - strzałka prawa21/11-30/1116632
Ikona - strzałka prawa31/11-40/1117556
Ikona - strzałka prawa41/11-50/1117312
Ikona - strzałka prawa51/11-60/1115246
Ikona - strzałka prawa61/11-70/1115519
Ikona - strzałka prawa71/11-80/1116579
Ikona - strzałka prawa81/11-90/1115721
Ikona - strzałka prawa91/11-100/1115841
Ikona - strzałka prawa101/11-110/1116133
Ikona - strzałka prawa01/12-10/1216206
Ikona - strzałka prawa11/12-20/1215601
Ikona - strzałka prawa21/12-30/1215995
Ikona - strzałka prawa31/12-40/1216247
Ikona - strzałka prawa41/12-50/1216230
Ikona - strzałka prawa51/12-60/1216015
Ikona - strzałka prawa61/12-70/1215637
Ikona - strzałka prawa71/12-80/1215728
Ikona - strzałka prawa81/12-90/128020
Ikona - strzałka prawa01/13-10/1315580
Ikona - strzałka prawa11/13-20/1315943
Ikona - strzałka prawa21/13-30/1315281
Ikona - strzałka prawa31/13-40/1315868
Ikona - strzałka prawa41/13-50/1314938
Ikona - strzałka prawa51/13-60/1315034
Ikona - strzałka prawa61/13-70/1315561
Ikona - strzałka prawa71/13-80/1313957
Ikona - strzałka prawa81/13-90/1314686
Ikona - strzałka prawa91/13-100/1314817
Ikona - strzałka prawa01/14-10/1414452
Ikona - strzałka prawa11/14-20/1414354
Ikona - strzałka prawa21/14-30/1414146
Ikona - strzałka prawa31/14-40/1414392
Ikona - strzałka prawa41/14-50/1411989
Ikona - strzałka prawa51/14-60/1413859
Ikona - strzałka prawa61/14-70/1414717
Ikona - strzałka prawa71/14-80/1413738
Ikona - strzałka prawa81/14-90/1413898
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Kadencja 2014-201814072
Ikona - strzałka prawa01/14-10/1517556
Ikona - strzałka prawa11/15-20/1514553
Ikona - strzałka prawa21/15-30/1514717
Ikona - strzałka prawa31/15-40/1514551
Ikona - strzałka prawa41/15-50/1513851
Ikona - strzałka prawa51/15-60/1513716
Ikona - strzałka prawa61/15-70/1513981
Ikona - strzałka prawa71/15-80/1516073
Ikona - strzałka prawa81/15-90/1514049
Ikona - strzałka prawa91/15-100/1513563
Ikona - strzałka prawa101/15-110/1513371
Ikona - strzałka prawa111/15 -120/1513718
Ikona - strzałka prawa121/15-130/1513487
Ikona - strzałka prawa131/15-140/1516046
Ikona - strzałka prawa141/16-150/1610544
Ikona - strzałka prawa1/16-10/1611590
Ikona - strzałka prawa11/16-20/1613654
Ikona - strzałka prawa21/16-30/1612221
Ikona - strzałka prawa31/16-40/1612924
Ikona - strzałka prawa41/16-50/1612991
Ikona - strzałka prawa51/16-60/1612108
Ikona - strzałka prawa61/16-70/1612746
Ikona - strzałka prawa71/16-80/1610243
Ikona - strzałka prawa81/16-90/1612133
Ikona - strzałka prawa91/16-100/1612253
Ikona - strzałka prawa101/16-110/1611725
Ikona - strzałka prawa111/16 -120/1610969
Ikona - strzałka prawa121/16-130/1612316
Ikona - strzałka prawa131/16-140/1610187
Ikona - strzałka prawa141/16-150/1611277
Ikona - strzałka prawa151/16-160/1610126
Ikona - strzałka prawa161/16-170/168200
Ikona - strzałka prawa1/17-10/179679
Ikona - strzałka prawa11/17-20/1710913
Ikona - strzałka prawa21/17-30/178907
Ikona - strzałka prawa31/17-40/1710132
Ikona - strzałka prawa41/17-50/178770
Ikona - strzałka prawa51/17-60/179090
Ikona - strzałka prawa61/17-70/1710798
Ikona - strzałka prawa71/17-80/173740
Ikona - strzałka prawa81/17-90/173636
Ikona - strzałka prawa91/17-100/177628
Ikona - strzałka prawa111/17 -120/175016
Ikona - strzałka prawa121/17-130/173674
Ikona - strzałka prawa131/17-140/175176
Ikona - strzałka prawa141/17-150/177256
Ikona - strzałka prawa151/17-160/178295
Ikona - strzałka prawa161/17-170/174445
Ikona - strzałka prawa1/18-10/1810214
Ikona - strzałka prawa11/18-20/1810222
Ikona - strzałka prawa21/18-30/1810295
Ikona - strzałka prawa31/18-40/189530
Ikona - strzałka prawa41/18-50/188938
Ikona - strzałka prawa51/18-60/1810167
Ikona - strzałka prawa61/18-70/189515
Ikona - strzałka prawa81/18-90/184764
Ikona - strzałka prawa71/18-80/188624
Ikona - strzałka prawa91/18-100/187080
Ikona - strzałka prawa101/18-110/187681
Ikona - strzałka prawa111/18 -120/188025
Ikona - strzałka prawa121/18 -130/187370
Ikona - strzałka prawa131/18-140/189171
Ikona - strzałka prawa141/18-150/187065
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Kadencja 2018-202414897
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Kierownika24733
Ikona - strzałka prawa01/19-10/1910067
Ikona - strzałka prawa11/19-20/198789
Ikona - strzałka prawa21/19-30/192548
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)7055
Ikona - strzałka prawa31/19-40/192517
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)8084
Ikona - strzałka prawa41/19-50/192555
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)6919
Ikona - strzałka prawa51/19-60/193067
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)7760
Ikona - strzałka prawa61/19-70/192206
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)7452
Ikona - strzałka prawa71/19-80/192245
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)8140
Ikona - strzałka prawa81/19-90/192329
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)7119
Ikona - strzałka prawa91/19-100/192123
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)7151
Ikona - strzałka prawa101/19-110/193122
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)7303
Ikona - strzałka prawa111/19 -120/192073
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)6881
Ikona - strzałka prawa121/19 -130/195927
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)5637
Ikona - strzałka prawa131/19-140/192448
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)6987
Ikona - strzałka prawa1/20--10/207391
Ikona - strzałka prawa11/20-20/207761
Ikona - strzałka prawa21/20-30/207664
Ikona - strzałka prawa31/20-40/207756
Ikona - strzałka prawa41/20-50/207003
Ikona - strzałka prawa51/20-60/206832
Ikona - strzałka prawa61/20-70/206214
Ikona - strzałka prawa71/20-80/206772
Ikona - strzałka prawa81/20-90/204637
Ikona - strzałka prawa91/20-100/206497
Ikona - strzałka prawa101/20-110/202024
Ikona - strzałka prawa01/21-10/216432
Ikona - strzałka prawa11/21-20/215358
Ikona - strzałka prawa21/21-30/216230
Ikona - strzałka prawa31/21-40/215421
Ikona - strzałka prawa41/21-50/215896
Ikona - strzałka prawa51/21-60/215505
Ikona - strzałka prawa61/21-70/215214
Ikona - strzałka prawa71/21-80/215605
Ikona - strzałka prawa81/21-90/215241
Ikona - strzałka prawa91/21-100/214492
Ikona - strzałka prawa101/21-110/215321
Ikona - strzałka prawa111/21 -120/212818
Ikona - strzałka prawa121/21 -130/214570
Ikona - strzałka prawa131/21-140/222312
Ikona - strzałka prawa1/22--10/224171
Ikona - strzałka prawa11/22-20/224460
Ikona - strzałka prawa21/22-30/224153
Ikona - strzałka prawa31/22-40/224949
Ikona - strzałka prawa41/22-50/225159
Ikona - strzałka prawa51/22-60/223581
Ikona - strzałka prawa61/22-70/223761
Ikona - strzałka prawa71/22-80/223657
Ikona - strzałka prawa81/22-90/223734
Ikona - strzałka prawa91/22-100/222747
Ikona - strzałka prawa101/22-110/223061
Ikona - strzałka prawa111/22 -120/221984
Ikona - strzałka prawa121/22-130/221974
Ikona - strzałka prawa131/22-140/221688
Ikona - strzałka prawa01/23-10/231790
Ikona - strzałka prawa11/23-20/232303
Ikona - strzałka prawa21/23-30/231823
Ikona - strzałka prawa31/23-40/232526
Ikona - strzałka prawa41/23-50/231965
Ikona - strzałka prawa51/23-60/232316
Ikona - strzałka prawa61/23-70/231612
Ikona - strzałka prawa71/23-80/231563
Ikona - strzałka prawa81/23-90/231325
Ikona - strzałka prawa91/23-100/231213
Ikona - strzałka prawa101/23-110/231307
Ikona - strzałka prawa111/23-120/231028
Ikona - strzałka prawa121/23-130/23945
Ikona - strzałka prawa1/24-10/24883
Ikona - strzałka prawa11/24-20/24715
Ikona - strzałka prawa21/24-30/24543
Ikona - strzałka prawa31/24-40/24417
Ikona - strzałka prawa41/24-50/24280
Ikona - strzałka prawa51/24-60/24171
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Kadencja 2024-2029137
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Kierownika49
Ikona - strzałka prawa01/24-10/24187
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza154580
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty21980
Ikona - strzałka prawaOpłata targowa15091
Ikona - strzałka prawaPodatek od posiadania psów10024
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny25697
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych26160
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości32777
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny27707
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne103478
Ikona - strzałka prawaStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przesrzennego6246
Ikona - strzałka prawaPlany Zagospodarowania Przestrzennego35869
Ikona - strzałka prawaDane przestrzenne1246
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie119871
Ikona - strzałka prawaArchiwum12313
Ikona - strzałka prawaUsuwanie drzew i krzewów10286
Ikona - strzałka prawaWnioski o wydanie decyzji4711
Ikona - strzałka prawaDecyzje o zezwoleniu na usunięcie drzew i krzewów4488
Ikona - strzałka prawaOcena oddziaływania na środowisko5919
Ikona - strzałka prawaWnioski o wydanie decyzji3700
Ikona - strzałka prawaDecyzje, postanowienia, raporty i analizy7217
Ikona - strzałka prawaPolityki, Strategie, Plany i Programy3617
Ikona - strzałka prawaAnaliza stanu gospodarki odpadami komunalnymi3821
Ikona - strzałka prawaPlany i programy38778
Ikona - strzałka prawaRewitalizacja 2007-201319398
Ikona - strzałka prawaGminny Program Rewitalizacji Miasta i Gminy Małogoszcz na lata 2016-20246600
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie Gminy13034
Ikona - strzałka prawaBudżet 201117883
Ikona - strzałka prawaBudżet 201216698
Ikona - strzałka prawaBudżet 201315341
Ikona - strzałka prawaBudżet 201414847
Ikona - strzałka prawaBudżet 201512652
Ikona - strzałka prawaBudżet 201612124
Ikona - strzałka prawaBudżet 201712436
Ikona - strzałka prawaBudżet 201812509
Ikona - strzałka prawaBudżet 20199516
Ikona - strzałka prawaBudżet 20207365
Ikona - strzałka prawaBudżet 20215315
Ikona - strzałka prawaBudżet 20224802
Ikona - strzałka prawaBudżet 20233053
Ikona - strzałka prawaBudżet 2024747
Ikona - strzałka prawaSposoby finansowania działalności13293
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2010 r.10605
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2011 r.10650
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2012 r.7585
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2013 r.8423
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2014 r.7499
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2015 r.7487
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2016 r.7286
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2017 r.7087
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2018 r.2494
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2019 r.3040
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2020 r.4719
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2021 r.3875
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2022 r.2898
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2023 r.2487
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2024 r.1133
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe2555
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki pomocnicze24249
Ikona - strzałka prawaOsiedle nr 1 w Małogoszczu10331
Ikona - strzałka prawaOsiedle nr 2 w Małogoszczu10393
Ikona - strzałka prawaSołectwo Bocheniec10642
Ikona - strzałka prawaSołectwo Henryków10739
Ikona - strzałka prawaSołectwo Karsznice10464
Ikona - strzałka prawaSołectwo Kozłów10866
Ikona - strzałka prawaSołectwo Lasochów9798
Ikona - strzałka prawaSołectwo Leśnica10649
Ikona - strzałka prawaSołectwo Lipnica9841
Ikona - strzałka prawaSołectwo Ludwinów10211
Ikona - strzałka prawaSołectwo Mieronice9787
Ikona - strzałka prawaSołectwo Mniszek9993
Ikona - strzałka prawaSołectwo Rembieszyce9816
Ikona - strzałka prawaSołectwo Wiśnicz9769
Ikona - strzałka prawaSołectwo Wola Tesserowa10068
Ikona - strzałka prawaSołectwo Wrzosówka9904
Ikona - strzałka prawaSołectwo Wygnanów10429
Ikona - strzałka prawaSołectwo Zakrucze9967
Ikona - strzałka prawaSołectwo Złotniki9910
Ikona - strzałka prawaSołectwo Żarczyce Duże10063
Ikona - strzałka prawaSołctwo Żarczyce Małe10261
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne37749
Ikona - strzałka prawaDom Kultury w Małogoszczu64685
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Małogoszczu33436
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Małogoszczu32642
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Oświaty19454
Ikona - strzałka prawaEZamawiający - informacja594
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne11889
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników23785
Ikona - strzałka prawaPrzetargi47976
Ikona - strzałka prawaMłodociani Pracownicy451
Ikona - strzałka prawaDowozy uczniów niepełnosprawnych3776
Ikona - strzałka prawaRealizacja obowiązku: szkolnego, nauki oraz rocznego przygotowania przedszkolnego332
Ikona - strzałka prawaSprawozdania Finansowe2047
Ikona - strzałka prawaSprawozdania Budżetowe633
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół Ogólnokształcących w Małogoszczu17484
Ikona - strzałka prawaLiceum Ogólnokształcące w Małogoszczu24053
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Małogoszczu26579
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Złotnikach13875
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Złotnikach19337
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Publiczne w Złotnikach13504
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Kozłowie28773
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Publiczne w Kozłowie888
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Kozłowie1112
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rembieszycach18726
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Żarczycach Dużych40141
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Publiczne w Małogoszczu35884
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Kozłowie Przedszkole Publiczne21318
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Małogoszczu50775
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Zespół Ośrodków Zdrowia w Małogoszczu13214
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia, spółki
Ikona - strzałka prawaZwiązki międzygminne i stowarzyszenia22308
Ikona - strzałka prawaMiędzygminny Związek "Planowanie Przestrzenne" z siedzibą w Kielcach12627
Ikona - strzałka prawaGminna Rada Seniorów2154
Ikona - strzałka prawaKadencja 2021-20241727
Ikona - strzałka prawaOrganizacje Pozarządowe3968
Ikona - strzałka prawaProgram Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2021-2026711
Ikona - strzałka prawa2020515
Ikona - strzałka prawa20212613
Ikona - strzałka prawa20221044
Ikona - strzałka prawa2023329
Ikona - strzałka prawaSpółki12407
Ikona - strzałka prawaTryb Małych Zleceń5700
Ikona - strzałka prawa20174714
Ikona - strzałka prawa20183832
Ikona - strzałka prawa20195063
Ikona - strzałka prawa20202573
Ikona - strzałka prawa20212027
Ikona - strzałka prawa20221751
Ikona - strzałka prawa2023881
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe14123
Ikona - strzałka prawaWykaz osób obowiązanych do składania oświadczeń majątkowych16200
Ikona - strzałka prawaZasady składania oświadczeń majątkowych333
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miejskiej59433
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-201815688
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-202310894
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy48858
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-20189301
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-20238615
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy49854
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy48946
Ikona - strzałka prawaKierownik Referatu Inwestycjji, Projektów Strukturalnych i Promocji8593
Ikona - strzałka prawaKierownik Referatu Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości8246
Ikona - strzałka prawaKierownik Urzędu Stanu Cywilnego9473
Ikona - strzałka prawaZastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego5672
Ikona - strzałka prawaPodinspektor ds. Świadczeń Rodzinnych37359
Ikona - strzałka prawaInspektor ds. Dodatków Mieszkaniowych29591
Ikona - strzałka prawaPodinspektor ds. podatków i opłat lokalnych25734
Ikona - strzałka prawaInspektor ds. podatków i opłat lokalnych6119
Ikona - strzałka prawaInspektor ds. ewidencji ludności i ochrony środowiska35954
Ikona - strzałka prawaInspektor ds. gospodarowania nieruchomościami i zarządu mieniem23941
Ikona - strzałka prawaReferent ds. działalności gospodarczej5523
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy118858
Ikona - strzałka prawaPrezes Zarządu SIM SMS Spółka z o. o.5228
Ikona - strzałka prawaNarzędzia9133
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12804
Ikona - strzałka prawaInformacja publiczna nie udostępniona w BIP21060
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian25862
Ikona - strzałka prawaArchiwum14041
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego16607
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów12915
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności3678
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi11883

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2024-05-23 15:00:15, zmian dokonał(a): Bartosz Barański

WCAG 2.0 (Level AA) WCAG 2.1 (Level AA)