Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY MAŁOGOSZCZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY MAŁOGOSZCZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Małogoszcz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2757761
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRODO3780
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe38216
Ikona - strzałka prawaDodatek węglowy441
Ikona - strzałka prawaDodatek osłonowy1409
Ikona - strzałka prawaPetycje i wnioski8975
Ikona - strzałka prawaPetycje kierowane do Rady Miejskiej3926
Ikona - strzałka prawa20162775
Ikona - strzałka prawa20171487
Ikona - strzałka prawa20181347
Ikona - strzałka prawa20192987
Ikona - strzałka prawa20202498
Ikona - strzałka prawa20212094
Ikona - strzałka prawa2022759
Ikona - strzałka prawaRejestr Petycji kierowanych do Burmistrza4355
Ikona - strzałka prawa20172184
Ikona - strzałka prawa20181434
Ikona - strzałka prawa20194645
Ikona - strzałka prawa20201578
Ikona - strzałka prawa2022394
Ikona - strzałka prawaWnioski131
Ikona - strzałka prawa2022110
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczene5798
Ikona - strzałka prawaProgram Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2021-20261696
Ikona - strzałka prawaWykonanie dokumentacji projektowej: Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na rynku – Placu Kościuszki w Małogoszczu.”1164
Ikona - strzałka prawaKonsultacje Społeczne dotyczące projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutów sołectw gminy Małogoszcz oraz statustów osiedla Nr 1 i Nr 2 Miasta Małogoszcz1408
Ikona - strzałka prawaStrategia Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Jędrzejowa dla Gmin: Jędrzejów, Małogoszcz, Sobków do roku 2030763
Ikona - strzałka prawaPunkt potwierdzający profil zaufany ePUAP1775
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy7172
Ikona - strzałka prawa20182915
Ikona - strzałka prawa20192872
Ikona - strzałka prawa20201825
Ikona - strzałka prawa2021644
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 2020-202319451
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO68944
Ikona - strzałka prawaElektronicza Skrzynka Podawcza (ESP)11123
Ikona - strzałka prawaElektroniczny obieg dokumentów5924
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna Pomoc Prawna5918
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia186046
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia Wojewody Świętokrzyskiego8203
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne od 2021 roku11498
Ikona - strzałka prawaPostępowania powyżej 130 tys. zł22016
Ikona - strzałka prawaPostępowania do 130 tys. zł18014
Ikona - strzałka prawaPlany postępowań o udzielenie zamówienia publicznego2041
Ikona - strzałka prawaPlany postępowań2674
Ikona - strzałka prawaAktualizacja planu postępowań1918
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa3065
Ikona - strzałka prawaZapytania Ofertowe do 30 tys. euro do 2021 r. - archiwum13991
Ikona - strzałka prawa201931044
Ikona - strzałka prawa202094708
Ikona - strzałka prawaPrzetargi do 2021 r. - archiwum230705
Ikona - strzałka prawa2020 rok17033
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień 20203892
Ikona - strzałka prawaPrzetargi30055
Ikona - strzałka prawaInformacja z otwarcia ofert9428
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów8584
Ikona - strzałka prawaZawarte umowy4447
Ikona - strzałka prawa2019 rok9477
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień 20194146
Ikona - strzałka prawaPrzetargi22076
Ikona - strzałka prawaInformacja z otwarcia ofert12043
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów11661
Ikona - strzałka prawaZawarte umowy5858
Ikona - strzałka prawa2018 rok10634
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień 20184638
Ikona - strzałka prawaPrzetargi29268
Ikona - strzałka prawaInformacja z otwarcia ofert14450
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów14680
Ikona - strzałka prawaZawarte umowy6950
Ikona - strzałka prawa2017 rok10789
Ikona - strzałka prawaPrzetargi30963
Ikona - strzałka prawaInformacja z otwarcia ofert11035
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów13279
Ikona - strzałka prawaZawarte umowy6178
Ikona - strzałka prawa2016 rok12058
Ikona - strzałka prawaPrzetargi39337
Ikona - strzałka prawaInformacja z otwarcia ofert4159
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów20685
Ikona - strzałka prawaZawarte umowy9923
Ikona - strzałka prawa2015 rok19275
Ikona - strzałka prawaPrzetargi99814
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów21204
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy13514
Ikona - strzałka prawa2014 rok13825
Ikona - strzałka prawaPrzetargi36401
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów21326
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy16919
Ikona - strzałka prawa2013 rok15740
Ikona - strzałka prawaPrzetargi41725
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów28604
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy18968
Ikona - strzałka prawa2012 rok13282
Ikona - strzałka prawaPrzetargi31385
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów20309
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy14878
Ikona - strzałka prawa2011 rok14880
Ikona - strzałka prawaPrzetargi38823
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów27035
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy19862
Ikona - strzałka prawa2010 rok40908
Ikona - strzałka prawaPrzetargi128653
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów25590
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy16893
Ikona - strzałka prawa2009 rok14763
Ikona - strzałka prawaPrzetargi43644
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów23929
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy18767
Ikona - strzałka prawa2008 rok11785
Ikona - strzałka prawaPrzetargi35959
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów15978
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy13599
Ikona - strzałka prawa2007 rok7373
Ikona - strzałka prawaPrzetargi34856
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów16868
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy10605
Ikona - strzałka prawa2006 rok3218
Ikona - strzałka prawaPrzetargi16149
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów6674
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy2426
Ikona - strzałka prawa2005 rok3231
Ikona - strzałka prawaPrzetargi11553
Ikona - strzałka prawaWyniki Przetargów5408
Ikona - strzałka prawaZawarte Umowy2423
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20199778
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20211598
Ikona - strzałka prawaSkład Gminnego Biura Spisowego1210
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o naborze na rachmistrza2207
Ikona - strzałka prawaInformacja NSPiLM 2021899
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 2020 w dn. 28.06.2020r.3238
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza2435
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia3778
Ikona - strzałka prawaZgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych2677
Ikona - strzałka prawaAkty prawne2180
Ikona - strzałka prawaInformacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych2173
Ikona - strzałka prawaMateriały szkoleniowe dla Obwodowych Komisji Wyborczych1024
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych2013
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu2821
Ikona - strzałka prawaZawiadomienie Burmistrza Miasta i Gminy Małogoszcz dotyczące sporządzenia i udostępnienia spisu wyborców1826
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20201909
Ikona - strzałka prawaSkład Gminnego Biura Spisowego1628
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o naborze na rachmistrza2425
Ikona - strzałka prawaInformacja PSR1150
Ikona - strzałka prawaRejestr Żłobków i Klubów Dzieciecych10159
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji kultury5998
Ikona - strzałka prawaDziennik Ustaw0
Ikona - strzałka prawaMonitor Polski0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego12967
Ikona - strzałka prawaEwidencja obiektów turystycznych Gminy Małogoszcz1733
Ikona - strzałka prawaNagrywanie przychodzących rozmów telefonicznych1250
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaStatus prawny18791
Ikona - strzałka prawaOrgany gminy28327
Ikona - strzałka prawaRada Miejska35903
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miejskiej19191
Ikona - strzałka prawaPlany pracy komisji Rady Miejskiej2231
Ikona - strzałka prawaPosiedzenia Rady Miejskiej13836
Ikona - strzałka prawaProtokoły39882
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010-201428087
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-201821326
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-202310998
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań radnych1525
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-202311098
Ikona - strzałka prawaPorządek obrad38401
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010-201426711
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-201819730
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-202311629
Ikona - strzałka prawaPlany pracy i sprawozdania Stałych Komisji Rady Miejskiej6434
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna25879
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. budżetu, finansów i planowania30315
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. rolnych i ochrony środowiska25410
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. bezpieczeństwa publicznego i ochrony przeciwpożarowej27014
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. zdrowia, oświaty i kultury26770
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. skarg, wniosków i petycji70
Ikona - strzałka prawaPosiedzenia Stałych Komisji Rady Miejskiej6653
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna25329
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. budżetu, finansów i planowania49254
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. rolnych i ochrony środowiska49651
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. bezpieczeństwa publicznego i ochrony przeciwpożarowej49452
Ikona - strzałka prawaKomisja ds. zdrowia, oświaty i kultury46331
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań1869
Ikona - strzałka prawaRejestr interpelacji i wniosków Radnych Rady Miejskiej2918
Ikona - strzałka prawa2020 rok3520
Ikona - strzałka prawa2022 rok72
Ikona - strzałka prawaBurmistrz15586
Ikona - strzałka prawaWładze gminy32160
Ikona - strzałka prawaBurmistrz16008
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z działalności Burmistrza24043
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006-201026947
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010-201424088
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-201817302
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-20238246
Ikona - strzałka prawaSekretarz12333
Ikona - strzałka prawaSkarbnik11143
Ikona - strzałka prawaRejestry i ewidencje20560
Ikona - strzałka prawaReferaty i ich kompetencje28447
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy12281
Ikona - strzałka prawaReferat inwestycji, projektów strukturalnych i promocji2827
Ikona - strzałka prawaReferat ochrony środowiska, rolnictwa, gospodarki przestrzennej i nieruchomości2846
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego14841
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowiska pracy i ich kompetencje26945
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. Dowodów Osobistych8944
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. Zarządzania Kryzysowego, Powszechnego Obowiązku Obrony i OC9379
Ikona - strzałka prawaRadca Prawny10647
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska2417
Ikona - strzałka prawaInformatyk9095
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. Funduszu Alimentacyjnego i Dodatków Mieszkaniowych8843
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. świadczeń wychowawczych1982
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. Świadczeń Rodzinnych8435
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. organizacyjnych, obsługi rady i komisji7608
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. działalności gospodarczej1399
Ikona - strzałka prawaStanowisko ds. sekretariatu8596
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawę w Urzędzie?19909
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste25454
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe17797
Ikona - strzałka prawaPomoc dla przedsiębiorców w związku z epidemią koronawirusa COVID-192128
Ikona - strzałka prawaDodatek Energetyczny5665
Ikona - strzałka prawaFundusz Alimentacyjny6333
Ikona - strzałka prawaProgram Dobry Start3642
Ikona - strzałka prawaProgram Rodzina 500+6476
Ikona - strzałka prawaProgram wparcia kobiet w ciąży i rodzin "Za życiem"2721
Ikona - strzałka prawaOświata, kultura i sport28106
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne35479
Ikona - strzałka prawaDodatek osłonowy533
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego46014
Ikona - strzałka prawaGospodarka Komunalna37858
Ikona - strzałka prawaGospodarka Nieruchomościami i Zarząd Mieniem31421
Ikona - strzałka prawaGospodarka Przestrzenna, Inwestycjie i Promocja Gminy49265
Ikona - strzałka prawaEwidencja Ludności i Ochrona Środowiska8307
Ikona - strzałka prawaEwidencja Ludności41550
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska25227
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy8516
Ikona - strzałka prawaPodatki34247
Ikona - strzałka prawaDziałalność gospodarcza23712
Ikona - strzałka prawaZezwolenia i licencje17255
Ikona - strzałka prawaPomoc dla niepełnosprawnych2449
Ikona - strzałka prawaKontrole11849
Ikona - strzałka prawa20143879
Ikona - strzałka prawa20153192
Ikona - strzałka prawa20163417
Ikona - strzałka prawa20171417
Ikona - strzałka prawa20181428
Ikona - strzałka prawa20191531
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 1/056834
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 2/056246
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 3/057321
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 4/058483
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 5/056522
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 6/058386
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 7/058639
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 1/065661
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 2/065563
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 3/065623
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 1/075590
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 2/075927
Ikona - strzałka prawaProtokół nr 1/087055
Ikona - strzałka prawaGminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych46036
Ikona - strzałka prawaSkład Osobowy GKRPA5706
Ikona - strzałka prawaPunkt konsultacyjny6760
Ikona - strzałka prawaKlub abstynenta7792
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników55401
Ikona - strzałka prawaSłużba przygotowawcza13353
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o naborze pracowników / Konkursy368102
Ikona - strzałka prawaLista kandydatów na pracowników170594
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie wyników naboru150020
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy16798
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny Urzędu21408
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej Kadencja 2002-200612297
Ikona - strzałka prawaSesja 1/0211012
Ikona - strzałka prawaSesja 2/0218703
Ikona - strzałka prawaSesja 3/0320149
Ikona - strzałka prawaSesja 4/0317207
Ikona - strzałka prawaSesja 5/0316817
Ikona - strzałka prawaSesja 6/0310614
Ikona - strzałka prawaSesja 7/036817
Ikona - strzałka prawaSesja 8/0318361
Ikona - strzałka prawaSesja 9/0316449
Ikona - strzałka prawaSesja 10/039773
Ikona - strzałka prawaSesja 11/0416947
Ikona - strzałka prawaSesja 12/049284
Ikona - strzałka prawaSesja 13/0413866
Ikona - strzałka prawaSesja 14/0412581
Ikona - strzałka prawaSesja 15/048529
Ikona - strzałka prawaSesja 16/047762
Ikona - strzałka prawaSesja 17/0416355
Ikona - strzałka prawaSesja 18/0418901
Ikona - strzałka prawaSesja 19/0517987
Ikona - strzałka prawaSesja 20/0511616
Ikona - strzałka prawaSesja 21/0511217
Ikona - strzałka prawaSesja 22/0513127
Ikona - strzałka prawaSesja 23/0519445
Ikona - strzałka prawaSesja 24/0511150
Ikona - strzałka prawaSesja 25/068861
Ikona - strzałka prawaSesja 26/0611350
Ikona - strzałka prawaSesja 27/065329
Ikona - strzałka prawaSesja 28/068819
Ikona - strzałka prawaSesja 29/068873
Ikona - strzałka prawaSesja 30/0610541
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej Kadencja 2006-201015096
Ikona - strzałka prawaSesja 1/0610173
Ikona - strzałka prawaSesja 2/0623969
Ikona - strzałka prawaSesja 3/0610956
Ikona - strzałka prawaSesja 4/0715621
Ikona - strzałka prawaSesja 5/0716524
Ikona - strzałka prawaSesja 6/0713383
Ikona - strzałka prawaSesja 7/0712475
Ikona - strzałka prawaSesja 8/0711809
Ikona - strzałka prawaSesja 9/0716431
Ikona - strzałka prawaSesja 10/0714569
Ikona - strzałka prawaSesja 11/0814627
Ikona - strzałka prawaSesja 12/0812245
Ikona - strzałka prawaSesja 13/0812345
Ikona - strzałka prawaSesja 14/0814269
Ikona - strzałka prawaSesja 15/087993
Ikona - strzałka prawaSesja 16/0821256
Ikona - strzałka prawaSesja 17/0815049
Ikona - strzałka prawaSesja 18/087973
Ikona - strzałka prawaSesja 19/0919088
Ikona - strzałka prawaSesja 20/0910842
Ikona - strzałka prawaSesja 21/0912416
Ikona - strzałka prawaSesja 22/0911593
Ikona - strzałka prawaSesja 23/0910698
Ikona - strzałka prawaSesja 24/099839
Ikona - strzałka prawaSesja 25/0920553
Ikona - strzałka prawaSesja 26/0917653
Ikona - strzałka prawaSesja 27/1011297
Ikona - strzałka prawaSesja 28/109371
Ikona - strzałka prawaSesja 29/1011330
Ikona - strzałka prawaSesja 30/1011383
Ikona - strzałka prawaSesja 31/1010500
Ikona - strzałka prawaSesja 32/1014800
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej Kadencja 2010-201413157
Ikona - strzałka prawaSesja 1/109138
Ikona - strzałka prawaSesja 2/108039
Ikona - strzałka prawaSesja 3/1014606
Ikona - strzałka prawaSesja 4/1110330
Ikona - strzałka prawaSesja 5/1114103
Ikona - strzałka prawaSesja 6/1119813
Ikona - strzałka prawaSesja 7/119650
Ikona - strzałka prawaSesja 8/1112956
Ikona - strzałka prawaSesja 9/1115883
Ikona - strzałka prawaSesja 10/1110807
Ikona - strzałka prawaSesja 11/1210562
Ikona - strzałka prawaSesja 12/1215601
Ikona - strzałka prawaSesja 13/129021
Ikona - strzałka prawaSesja 14/1216101
Ikona - strzałka prawaSesja 15/1220526
Ikona - strzałka prawaSesja 16/1213081
Ikona - strzałka prawaSesja 17/1216500
Ikona - strzałka prawaSesja 18/1218127
Ikona - strzałka prawaSesja 19/138965
Ikona - strzałka prawaSesja 20/1311063
Ikona - strzałka prawaSesja 21/1316068
Ikona - strzałka prawaSesja 22/137670
Ikona - strzałka prawaSesja 23/1311807
Ikona - strzałka prawaSesja 24/134515
Ikona - strzałka prawaSesja 25/133839
Ikona - strzałka prawaSesja 26/1315244
Ikona - strzałka prawaSesja 27/1317179
Ikona - strzałka prawaSesja 28/147989
Ikona - strzałka prawaSesja 29/1414313
Ikona - strzałka prawaSesja 30/147811
Ikona - strzałka prawaSesja 31/1413809
Ikona - strzałka prawaSesja 32/1410123
Ikona - strzałka prawaSesja 33/1411826
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej Kadencja 2014-201810913
Ikona - strzałka prawaSesja 1/145237
Ikona - strzałka prawaSesja 2/146209
Ikona - strzałka prawaSesja 3/1416373
Ikona - strzałka prawaSesja 4/1516062
Ikona - strzałka prawaSesja 5/1514618
Ikona - strzałka prawaSesja 6/1513065
Ikona - strzałka prawaSesja 7/158020
Ikona - strzałka prawaSesja 8/156935
Ikona - strzałka prawaSesja 9/1510572
Ikona - strzałka prawaSesja 10/1515287
Ikona - strzałka prawaSesja 11/1614865
Ikona - strzałka prawaSesja 12/163748
Ikona - strzałka prawaSesja 13/168121
Ikona - strzałka prawaSesja 14/1615061
Ikona - strzałka prawaSesja 15/169656
Ikona - strzałka prawaSesja 16/1611442
Ikona - strzałka prawaSesja 17/1614038
Ikona - strzałka prawaSesja 18/174088
Ikona - strzałka prawaSesja 19/1713657
Ikona - strzałka prawaSesja 20/1710203
Ikona - strzałka prawaSesja 21/1710054
Ikona - strzałka prawaSesja 22/1711200
Ikona - strzałka prawaSesja 23/1710888
Ikona - strzałka prawaSesja 24/186948
Ikona - strzałka prawaSesja 25/1811865
Ikona - strzałka prawaSesja 26/183388
Ikona - strzałka prawaSesja 27/182746
Ikona - strzałka prawaSesja 28/1810667
Ikona - strzałka prawaSesja 29/1810440
Ikona - strzałka prawaSesja 30/183895
Ikona - strzałka prawaSesja 31/184594
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej Kadencja 2018-20238664
Ikona - strzałka prawaSesja I/182935
Ikona - strzałka prawaSesja II/183624
Ikona - strzałka prawasesja III/185221
Ikona - strzałka prawaSesja IV/186899
Ikona - strzałka prawaSesja V/198316
Ikona - strzałka prawaSesja VI/199577
Ikona - strzałka prawaSesja VII/193022
Ikona - strzałka prawaSesja VIII/195652
Ikona - strzałka prawaSesja IX/197965
Ikona - strzałka prawaSesja X/199334
Ikona - strzałka prawaSesja XI/192577
Ikona - strzałka prawaSesja XII/196128
Ikona - strzałka prawaSesja XIII/194713
Ikona - strzałka prawaSesja XIV/195347
Ikona - strzałka prawaSesja XV/207010
Ikona - strzałka prawaSesja XVI/204585
Ikona - strzałka prawaSesja XVII/203999
Ikona - strzałka prawaSesja XVIII/203553
Ikona - strzałka prawaSesja XIX/205333
Ikona - strzałka prawaSesja XX/203323
Ikona - strzałka prawaSesja XXI/204354
Ikona - strzałka prawaSesja XXII/215076
Ikona - strzałka prawaSesja XXIII/211222
Ikona - strzałka prawaSesja XXIV/211268
Ikona - strzałka prawaSesja XXV/214418
Ikona - strzałka prawaSesja XXVI/213423
Ikona - strzałka prawaSesja XXVII/212446
Ikona - strzałka prawaSesja XXVIII/211093
Ikona - strzałka prawaSesja XXIX/212890
Ikona - strzałka prawaSesja XXX/212124
Ikona - strzałka prawaSesja XXXI/211815
Ikona - strzałka prawaSesja XXXII/221886
Ikona - strzałka prawaSesja XXXIII/221832
Ikona - strzałka prawaSesja XXXIV/22613
Ikona - strzałka prawaSesja XXXV/22685
Ikona - strzałka prawaSesja XXXVI/22748
Ikona - strzałka prawaSesja XXXVII/22294
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał Rady Miejskiej117705
Ikona - strzałka prawaInformacja z wykonania uchwał Rady Miejskiej21821
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Rady Miejskiej17955
Ikona - strzałka prawaApele Rady Miejskiej9608
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Kadencja 2002-200610538
Ikona - strzałka prawa01/02-20/038629
Ikona - strzałka prawa21/03-40/037928
Ikona - strzałka prawa41/03-60/0315209
Ikona - strzałka prawa61/03-80/0317923
Ikona - strzałka prawa81/03-100/0328345
Ikona - strzałka prawa101/03-120/0320630
Ikona - strzałka prawa121/04-140/0421663
Ikona - strzałka prawa141/04-160/0417917
Ikona - strzałka prawa161/04-180/0415466
Ikona - strzałka prawa181/05-200/0519087
Ikona - strzałka prawa201/05-220/0518575
Ikona - strzałka prawa221/05-240/0533841
Ikona - strzałka prawa241/05-260/0517816
Ikona - strzałka prawa261/05-280/0619025
Ikona - strzałka prawa281/06-300/0617922
Ikona - strzałka prawa301/06-320/0617977
Ikona - strzałka prawa321/06-340/0618009
Ikona - strzałka prawa341/06-360/0614374
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Kadencja 2006-201015423
Ikona - strzałka prawa01/06-20/0625262
Ikona - strzałka prawa21/07-40/0729778
Ikona - strzałka prawa41/07-60/0725315
Ikona - strzałka prawa61/07-80/0723642
Ikona - strzałka prawa81/07-90/0715234
Ikona - strzałka prawa91/07-100/0714817
Ikona - strzałka prawa101/08-110/0815474
Ikona - strzałka prawa111/08-120/0814267
Ikona - strzałka prawa121/08-130/0815073
Ikona - strzałka prawa131/08-140/0815004
Ikona - strzałka prawa141/08-150/0814297
Ikona - strzałka prawa151/08-160/0814327
Ikona - strzałka prawa161/08-170/0814271
Ikona - strzałka prawa171/08-180/0814397
Ikona - strzałka prawa181/08 - 190/0814521
Ikona - strzałka prawa191/09-200/0914205
Ikona - strzałka prawa201/09-210/0914623
Ikona - strzałka prawa211/09-220/0918066
Ikona - strzałka prawa221/09-230/0914441
Ikona - strzałka prawa231/09-240/0914081
Ikona - strzałka prawa241/09-250/0914128
Ikona - strzałka prawa251/09-260/0914009
Ikona - strzałka prawa261/09 - 270/0913841
Ikona - strzałka prawa271/09-280/1013971
Ikona - strzałka prawa281/10-290/1013024
Ikona - strzałka prawa291/10-300/109190
Ikona - strzałka prawa301/10-310/107399
Ikona - strzałka prawa311/10-320/1010738
Ikona - strzałka prawa321/10-330/1010133
Ikona - strzałka prawa330/10-339/107506
Ikona - strzałka prawa340/10-349/108153
Ikona - strzałka prawa350/10-359/1011420
Ikona - strzałka prawa360/10-369/1012747
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Kadencja 2010-201419349
Ikona - strzałka prawa01/10-10/106980
Ikona - strzałka prawa11/10-20/1113211
Ikona - strzałka prawa21/11-30/1113628
Ikona - strzałka prawa31/11-40/1114532
Ikona - strzałka prawa41/11-50/1114124
Ikona - strzałka prawa51/11-60/1112299
Ikona - strzałka prawa61/11-70/1112454
Ikona - strzałka prawa71/11-80/1113544
Ikona - strzałka prawa81/11-90/1112736
Ikona - strzałka prawa91/11-100/1112756
Ikona - strzałka prawa101/11-110/1112916
Ikona - strzałka prawa01/12-10/1213090
Ikona - strzałka prawa11/12-20/1212739
Ikona - strzałka prawa21/12-30/1212871
Ikona - strzałka prawa31/12-40/1213051
Ikona - strzałka prawa41/12-50/1213135
Ikona - strzałka prawa51/12-60/1213048
Ikona - strzałka prawa61/12-70/1212606
Ikona - strzałka prawa71/12-80/1212670
Ikona - strzałka prawa81/12-90/126493
Ikona - strzałka prawa01/13-10/1312526
Ikona - strzałka prawa11/13-20/1312874
Ikona - strzałka prawa21/13-30/1312175
Ikona - strzałka prawa31/13-40/1312800
Ikona - strzałka prawa41/13-50/1311849
Ikona - strzałka prawa51/13-60/1311978
Ikona - strzałka prawa61/13-70/1312375
Ikona - strzałka prawa71/13-80/1311026
Ikona - strzałka prawa81/13-90/1311658
Ikona - strzałka prawa91/13-100/1311626
Ikona - strzałka prawa01/14-10/1411358
Ikona - strzałka prawa11/14-20/1411367
Ikona - strzałka prawa21/14-30/1411195
Ikona - strzałka prawa31/14-40/1411382
Ikona - strzałka prawa41/14-50/149460
Ikona - strzałka prawa51/14-60/1410855
Ikona - strzałka prawa61/14-70/1411704
Ikona - strzałka prawa71/14-80/1410788
Ikona - strzałka prawa81/14-90/1410886
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Kadencja 2014-201812463
Ikona - strzałka prawa01/14-10/1513666
Ikona - strzałka prawa11/15-20/1511388
Ikona - strzałka prawa21/15-30/1511574
Ikona - strzałka prawa31/15-40/1511433
Ikona - strzałka prawa41/15-50/1510709
Ikona - strzałka prawa51/15-60/1510576
Ikona - strzałka prawa61/15-70/1510841
Ikona - strzałka prawa71/15-80/1512301
Ikona - strzałka prawa81/15-90/1510692
Ikona - strzałka prawa91/15-100/1510391
Ikona - strzałka prawa101/15-110/1510192
Ikona - strzałka prawa111/15 -120/1510580
Ikona - strzałka prawa121/15-130/1510446
Ikona - strzałka prawa131/15-140/1512239
Ikona - strzałka prawa141/16-150/168048
Ikona - strzałka prawa1/16-10/168906
Ikona - strzałka prawa11/16-20/1610461
Ikona - strzałka prawa21/16-30/169474
Ikona - strzałka prawa31/16-40/169992
Ikona - strzałka prawa41/16-50/169872
Ikona - strzałka prawa51/16-60/168962
Ikona - strzałka prawa61/16-70/169695
Ikona - strzałka prawa71/16-80/167627
Ikona - strzałka prawa81/16-90/169030
Ikona - strzałka prawa91/16-100/169090
Ikona - strzałka prawa101/16-110/168657
Ikona - strzałka prawa111/16 -120/168111
Ikona - strzałka prawa121/16-130/169117
Ikona - strzałka prawa131/16-140/167491
Ikona - strzałka prawa141/16-150/168223
Ikona - strzałka prawa151/16-160/167460
Ikona - strzałka prawa161/16-170/166035
Ikona - strzałka prawa1/17-10/177209
Ikona - strzałka prawa11/17-20/177994
Ikona - strzałka prawa21/17-30/176440
Ikona - strzałka prawa31/17-40/177248
Ikona - strzałka prawa41/17-50/176284
Ikona - strzałka prawa51/17-60/176891
Ikona - strzałka prawa61/17-70/177756
Ikona - strzałka prawa71/17-80/172682
Ikona - strzałka prawa81/17-90/172597
Ikona - strzałka prawa91/17-100/175484
Ikona - strzałka prawa111/17 -120/173515
Ikona - strzałka prawa121/17-130/172614
Ikona - strzałka prawa131/17-140/173658
Ikona - strzałka prawa141/17-150/175051
Ikona - strzałka prawa151/17-160/175845
Ikona - strzałka prawa161/17-170/173139
Ikona - strzałka prawa1/18-10/187180
Ikona - strzałka prawa11/18-20/187142
Ikona - strzałka prawa21/18-30/187192
Ikona - strzałka prawa31/18-40/186565
Ikona - strzałka prawa41/18-50/186212
Ikona - strzałka prawa51/18-60/187005
Ikona - strzałka prawa61/18-70/186483
Ikona - strzałka prawa71/18-80/185615
Ikona - strzałka prawa81/18-90/182440
Ikona - strzałka prawa91/18-100/184161
Ikona - strzałka prawa101/18-110/184571
Ikona - strzałka prawa111/18 -120/184908
Ikona - strzałka prawa121/18 -130/184256
Ikona - strzałka prawa131/18-140/185411
Ikona - strzałka prawa141/18-150/184242
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Kadencja 2018-202310507
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Kierownika12057
Ikona - strzałka prawa01/19-10/196739
Ikona - strzałka prawa11/19-20/195680
Ikona - strzałka prawa21/19-30/191735
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)4343
Ikona - strzałka prawa31/19-40/191756
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)5309
Ikona - strzałka prawa41/19-50/191791
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)4092
Ikona - strzałka prawa51/19-60/192132
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)4977
Ikona - strzałka prawa61/19-70/191431
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)4210
Ikona - strzałka prawa71/19-80/191477
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)4706
Ikona - strzałka prawa81/19-90/191591
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)4447
Ikona - strzałka prawa91/19-100/191372
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)4401
Ikona - strzałka prawa101/19-110/192367
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)4510
Ikona - strzałka prawa111/19 -120/191320
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)4044
Ikona - strzałka prawa121/19 -130/193654
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)3527
Ikona - strzałka prawa131/19-140/191714
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza (Organ)4215
Ikona - strzałka prawa1/20--10/204397
Ikona - strzałka prawa11/20-20/204652
Ikona - strzałka prawa21/20-30/204495
Ikona - strzałka prawa31/20-40/204622
Ikona - strzałka prawa41/20-50/203763
Ikona - strzałka prawa51/20-60/203671
Ikona - strzałka prawa61/20-70/203329
Ikona - strzałka prawa71/20-80/203607
Ikona - strzałka prawa81/20-90/202415
Ikona - strzałka prawa91/20-100/203272
Ikona - strzałka prawa101/20-110/201018
Ikona - strzałka prawa01/21-10/213333
Ikona - strzałka prawa11/21-20/212739
Ikona - strzałka prawa21/21-30/213072
Ikona - strzałka prawa31/21-40/212654
Ikona - strzałka prawa41/21-50/212771
Ikona - strzałka prawa51/21-60/212598
Ikona - strzałka prawa61/21-70/212319
Ikona - strzałka prawa71/21-80/212449
Ikona - strzałka prawa81/21-90/212186
Ikona - strzałka prawa91/21-100/211855
Ikona - strzałka prawa101/21-110/212067
Ikona - strzałka prawa111/21 -120/211116
Ikona - strzałka prawa121/21 -130/211582
Ikona - strzałka prawa131/21-140/22766
Ikona - strzałka prawa1/22--10/221363
Ikona - strzałka prawa11/22-20/221442
Ikona - strzałka prawa21/22-30/221229
Ikona - strzałka prawa31/22-40/221466
Ikona - strzałka prawa41/22-50/221783
Ikona - strzałka prawa51/22-60/22867
Ikona - strzałka prawa61/22-70/22672
Ikona - strzałka prawa71/22-80/22480
Ikona - strzałka prawa81/22-90/22367
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza116615
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty20319
Ikona - strzałka prawaOpłata targowa12717
Ikona - strzałka prawaPodatek od posiadania psów8563
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny20210
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych20848
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości26837
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny22310
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne89526
Ikona - strzałka prawaStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przesrzennego3990
Ikona - strzałka prawaPlany Zagospodarowania Przestrzennego29847
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie99745
Ikona - strzałka prawaArchiwum10066
Ikona - strzałka prawaUsuwanie drzew i krzewów8846
Ikona - strzałka prawaWnioski o wydanie decyzji2653
Ikona - strzałka prawaDecyzje o zezwoleniu na usunięcie drzew i krzewów2455
Ikona - strzałka prawaOcena oddziaływania na środowisko4974
Ikona - strzałka prawaWnioski o wydanie decyzji2049
Ikona - strzałka prawaDecyzje, postanowienia, raporty i analizy5321
Ikona - strzałka prawaPolityki, Strategie, Plany i Programy1773
Ikona - strzałka prawaAnaliza stanu gospodarki odpadami komunalnymi2831
Ikona - strzałka prawaPlany i programy33761
Ikona - strzałka prawaRewitalizacja 2007-201316890
Ikona - strzałka prawaGminny Program Rewitalizacji Miasta i Gminy Małogoszcz na lata 2016-20245068
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie Gminy11684
Ikona - strzałka prawaBudżet 201114860
Ikona - strzałka prawaBudżet 201213934
Ikona - strzałka prawaBudżet 201312624
Ikona - strzałka prawaBudżet 201412050
Ikona - strzałka prawaBudżet 201510013
Ikona - strzałka prawaBudżet 20169292
Ikona - strzałka prawaBudżet 20179275
Ikona - strzałka prawaBudżet 20189331
Ikona - strzałka prawaBudżet 20196618
Ikona - strzałka prawaBudżet 20204405
Ikona - strzałka prawaBudżet 20212348
Ikona - strzałka prawaBudżet 20221076
Ikona - strzałka prawaSposoby finansowania działalności11986
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2010 r.9204
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2011 r.9152
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2012 r.6049
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2013 r.6973
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2014 r.6092
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2015 r.5983
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2016 r.5756
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2017 r.4947
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2018 r.1331
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2019 r.1770
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2020 r.3331
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2021 r.2186
Ikona - strzałka prawaProjekt budżetu gminy na 2022 r.1146
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe997
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki pomocnicze21883
Ikona - strzałka prawaOsiedle nr 1 w Małogoszczu8691
Ikona - strzałka prawaOsiedle nr 2 w Małogoszczu8824
Ikona - strzałka prawaSołectwo Bocheniec9045
Ikona - strzałka prawaSołectwo Henryków9124
Ikona - strzałka prawaSołectwo Karsznice8816
Ikona - strzałka prawaSołectwo Kozłów9355
Ikona - strzałka prawaSołectwo Lasochów8301
Ikona - strzałka prawaSołectwo Leśnica9010
Ikona - strzałka prawaSołectwo Lipnica8271
Ikona - strzałka prawaSołectwo Ludwinów8648
Ikona - strzałka prawaSołectwo Mieronice8280
Ikona - strzałka prawaSołectwo Mniszek8418
Ikona - strzałka prawaSołectwo Rembieszyce8269
Ikona - strzałka prawaSołectwo Wiśnicz8218
Ikona - strzałka prawaSołectwo Wola Tesserowa8577
Ikona - strzałka prawaSołectwo Wrzosówka8355
Ikona - strzałka prawaSołectwo Wygnanów8861
Ikona - strzałka prawaSołectwo Zakrucze8359
Ikona - strzałka prawaSołectwo Złotniki8330
Ikona - strzałka prawaSołectwo Żarczyce Duże8426
Ikona - strzałka prawaSołctwo Żarczyce Małe8642
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne34984
Ikona - strzałka prawaOśrodek Kultury w Małogoszczu59851
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Małogoszczu29642
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Małogoszczu28902
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Oświaty17450
Ikona - strzałka prawaPrzetargi36680
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne9003
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników18946
Ikona - strzałka prawaDowozy uczniów niepełnosprawnych2638
Ikona - strzałka prawaSprawozdania Finansowe162
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół Ogólnokształcących w Małogoszczu15363
Ikona - strzałka prawaLiceum Ogólnokształcące w Małogoszczu21355
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Małogoszczu22080
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Małogoszczu23384
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Złotnikach12480
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Złotnikach19211
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Złotnikach16631
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Publiczne w Złotnikach11245
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Kozłowie24593
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rembieszycach16261
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Żarczycach Dużych33670
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Publiczne w Małogoszczu32823
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Publiczne w Kozłowie19568
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Małogoszczu45621
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Zespół Ośrodków Zdrowia w Małogoszczu11580
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia, spółki
Ikona - strzałka prawaZwiązki międzygminne i stowarzyszenia20805
Ikona - strzałka prawaMiędzygminny Związek "Planowanie Przestrzenne" z siedzibą w Kielcach7568
Ikona - strzałka prawaGminna Rada Seniorów824
Ikona - strzałka prawaKadencja 2021-2024723
Ikona - strzałka prawaOrganizacje Pozarządowe2458
Ikona - strzałka prawa20211380
Ikona - strzałka prawaSpółki10990
Ikona - strzałka prawaTryb Małych Zleceń4022
Ikona - strzałka prawa20173555
Ikona - strzałka prawa20193218
Ikona - strzałka prawa20182592
Ikona - strzałka prawa20201467
Ikona - strzałka prawa2021952
Ikona - strzałka prawa2022559
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe11157
Ikona - strzałka prawaWykaz osób obowiązanych do składania oświadczeń majątkowych14276
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miejskiej53068
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-201812564
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-20236546
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy43488
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-20187306
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-20234989
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy41461
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy40796
Ikona - strzałka prawaKierownik Referatu Inwestycjji, Projektów Strukturalnych i Promocji4956
Ikona - strzałka prawaKierownik Referatu Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości5117
Ikona - strzałka prawaKierownik Urzędu Stanu Cywilnego5609
Ikona - strzałka prawaZastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego2857
Ikona - strzałka prawaPodinspektor ds. Świadczeń Rodzinnych31229
Ikona - strzałka prawaInspektor ds. Dodatków Mieszkaniowych24118
Ikona - strzałka prawaPodinspektor ds. podatków i opłat lokalnych20586
Ikona - strzałka prawaInspektor ds. podatków i opłat lokalnych2758
Ikona - strzałka prawaInspektor ds. ewidencji ludności i ochrony środowiska29957
Ikona - strzałka prawaInspektor ds. gospodarowania nieruchomościami i zarządu mieniem19212
Ikona - strzałka prawaReferent ds. działalności gospodarczej2512
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy92295
Ikona - strzałka prawaPrezes Zarządu SIM SMS Spółka z o. o.1832
Ikona - strzałka prawaNarzędzia7846
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu11453
Ikona - strzałka prawaInformacja publiczna nie udostępniona w BIP19280
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian22779
Ikona - strzałka prawaArchiwum12452
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego12867
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11418
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności1884
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi10394

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-09-22 14:53:03, zmian dokonał(a): Bartosz Barański

WCAG 2.0 (Level AA)